Kategorie

Lista produktów w/g producenta: Las Moradas de San Martín

Vinedos de San Martin to firma założona w 2001 roku, zajmującą się utrzymaniem i eksploatacją winnicy, przetwarzania, hodowli i marketingu produktu znajdującego się? Płatniczy Castillejos? San Martin de Valdeiglesias, należący do O.D. Wina Madrytu.
Vinedos de San Martin to firma założona w 2001 roku, zajmującą się utrzymaniem i eksploatacją winnicy, przetwarzania, hodowli i marketingu produktu znajdującego się? Płatniczy Castillejos? San Martin de Valdeiglesias, należący do O.D. Wina Madrytu. Ten projekt jest zaangażowana w najstarszej tradycji tego obszaru, odzyskując zakorzenione winnice położone w okolicy, ale jako zobowiązanie do przyszłości tej ziemi, zachowując równowagę między tradycyjnym tworzeniu naszych win, ale nie rezygnując z zalet nowoczesna technologia enologii.

Mieszkania od San Martin Jest to pierwsza winnica w tej dziedzinie, które podjęły decyzję o potencjale tej odmiany do produkcji wysokiej jakości wina, i od tego czasu badania w celu poprawy z największą starannością, aby zintegrować winnice, które znikały domyślnie.
Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Brak produktów
Porównaj 0