Kategorie

Najczęściej kupowane

Marki

Jest 473 marek

Pokazuje 1 - 12 z 473 produktów
 • ***Bodegas el Inicio

  WINERY START znajduje się pod imponującą postacią Penafiel Zamek godła turystyki wina w Ribera del Duero i domu do wina Muzeum Prowincji i zabytkowej enklawy, która pozwala na piękne widoki. W domu jest mała winnica wyposażone montaż technologii i wiedzy do produkcji i starzenia wielkich win.
 • Aalto

  fala I został założony w 1998 roku przez rękę Mariano Garcia (Bodegas Mauro i byłego enologa Vega Sicilia) Javier Zaccagnini (Bodegas Ossian). Został on uruchomiony w lutym 1999 roku przy wsparciu finansowym kilku inwestorów entuzjastycznych o jakości wina. Mariano Garcia jest Oenologist i Antonio moralna jest odpowiedzialny za uprawy winorośli.
 • Abadía Retuerta

  Abadia Retuerta Farm zajmuje dużą powierzchnię ponad 700 hektarów, a jego nazwa pochodzi z połączenia dwóch słów, które określają i opisują terytorium: Rivula (Bank / shore) i ciasta (kręta, zakrzywiony).
 • Adega Condes de Albarei

  Adega Condes de Albarei produkuje wina o uznanej jakości z Albarino winogron, różnorodność wielkim wypowiedzi aromatycznym i długiej tradycji hodowli w Dolinie Salnes.Sus Albariños stał się jednym z najbardziej cenionych i sprzedawane na całym świecie.
 • Adega Familiar Eladio Piñeiro

  Te trzy dzieła Adega Familiar Eladio Pi n EIRO jest Rias Baixas, Galicja Alentejo i wytłoki. Poszczególne szczepy w konkretnych dziedzinach jakości i origen.Es wycieczkę dziś z odniesień do przeszłości, przy użyciu tradycyjnych odmian, przy poszanowaniu terroir jest opracowany i hodowli do wielkości i dalekowzroczności.

  http://eladiopineiro.es/imagenes/cabecera.gif

  biodynamiczne ,

  Zarówno w tej dziedzinie oraz w winnicy jest naszym celem, więc w praktyce w produkcji, małe działki małorolny w różnych miejscach podobszaru Dolina Salnés (Rias Baixas) i winnic Pago "Pombal" w Estremoz, Alentejo ,

  Precyzja praktyka winiarstwo, możemy uzyskać wydajność, winorośl będzie produkować gdyby były bardzo stare prócz wolno używać agresywnych środków ochrony roślin, a także szacunek dla środowiska naturalnego. Ponadto kierujemy skrupulatnie zasady identyfikowalności.

 • Adegas Día-Noite

  Jose Rodriguez, hartowane świat win, wizjoner i intuicyjny mężczyzna wszedł ziemie regionu Valdeorras, aby spróbować im owoce wysokiej jakości, z którą produkują doskonałe wina. W ten sposób Dzień projekt - Noite, która produkuje białe wino z godello (Galiciano dzień) i czerwony z Mencia (Galiciano Noite).

 • Adegas Galegas

  W jednym z najbardziej płodnej fazie Rias Baixas w Galicji, został założony w 1995 ADEGAS GALEGAS od ducha człowieka symbolicznych w świecie wina: Pepe Rodriguez.

  winnice Galegas odsetki zjednoczyć najlepsze z dwóch podstref w O.D.
 • Agrícola Castellana SCL

  Spółdzielnia La Castellana winnica znajduje się w samym sercu D.O Rueda został założony w 1935 roku w La Seca przez niewielką grupę miłośników swoich win iz wielką chęcią excel winiarze.
 • Agustí Torello

  w Agusti Torello Mata Mamy jeden cel: rozwój cava w najlepszym wydaniu. Nasze Cavas są tworami, które opuszczają pracy, entuzjazm i pasję całej rodziny.
  Od winnic naszą własnością i rzemieślniczych winiarzy, dobieramy najlepsze obszary Sub Penedes w klimacie śródziemnomorskim, który daje im unikalne cechy i osobowość, dla każdego z rodzimych odmian Macabeo, Xarello i Parellada.
Pokazuje 1 - 12 z 473 produktów

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Brak produktów

10€

ZNIŻKI NA TWOJE PIERWSZE ZAMÓWIENIE!!

10.00 Euro zniżki na Twoje pierwsze zamówienie opiewajace na 100.00 Euro lub więcej!

Prześlemy kupon rabatowy na 10.00 Euro na twoj adres emailowy gdy zapiszesz się do naszego newslettera.

Porównaj 0