Kategorie

Marki

Jest 490 marek

Pokazuje 1 - 12 z 490 produktów
 • ***Bodegas el Inicio

  WINERY START znajduje się pod imponującą postacią Penafiel Zamek godła turystyki wina w Ribera del Duero i domu do wina Muzeum Prowincji i zabytkowej enklawy, która pozwala na piękne widoki. W domu jest mała winnica wyposażone montaż technologii i wiedzy do produkcji i starzenia wielkich win.
 • Aalto

  fala I został założony w 1998 roku przez rękę Mariano Garcia (Bodegas Mauro i byłego enologa Vega Sicilia) Javier Zaccagnini (Bodegas Ossian). Został on uruchomiony w lutym 1999 roku przy wsparciu finansowym kilku inwestorów entuzjastycznych o jakości wina. Mariano Garcia jest Oenologist i Antonio moralna jest odpowiedzialny za uprawy winorośli.
 • Abadía Retuerta

  Abadia Retuerta Farm zajmuje dużą powierzchnię ponad 700 hektarów, a jego nazwa pochodzi z połączenia dwóch słów, które określają i opisują terytorium: Rivula (Bank / shore) i ciasta (kręta, zakrzywiony).
 • Abbazia di San Gaudenzio

  0 produktów
 • Adega Condes de Albarei

  Adega Condes de Albarei produkuje wina o uznanej jakości z Albarino winogron, różnorodność wielkim wypowiedzi aromatycznym i długiej tradycji hodowli w Dolinie Salnes.Sus Albariños stał się jednym z najbardziej cenionych i sprzedawane na całym świecie.
 • Adega Familiar Eladio Piñeiro

  Te trzy dzieła Adega Familiar Eladio Pi n EIRO jest Rias Baixas, Galicja Alentejo i wytłoki. Poszczególne szczepy w konkretnych dziedzinach jakości i origen.Es wycieczkę dziś z odniesień do przeszłości, przy użyciu tradycyjnych odmian, przy poszanowaniu terroir jest opracowany i hodowli do wielkości i dalekowzroczności.

  http://eladiopineiro.es/imagenes/cabecera.gif

  biodynamiczne ,

  Zarówno w tej dziedzinie oraz w winnicy jest naszym celem, więc w praktyce w produkcji, małe działki małorolny w różnych miejscach podobszaru Dolina Salnés (Rias Baixas) i winnic Pago "Pombal" w Estremoz, Alentejo ,

  Precyzja praktyka winiarstwo, możemy uzyskać wydajność, winorośl będzie produkować gdyby były bardzo stare prócz wolno używać agresywnych środków ochrony roślin, a także szacunek dla środowiska naturalnego. Ponadto kierujemy skrupulatnie zasady identyfikowalności.

 • Adegas Día-Noite

  Jose Rodriguez, hartowane świat win, wizjoner i intuicyjny mężczyzna wszedł ziemie regionu Valdeorras, aby spróbować im owoce wysokiej jakości, z którą produkują doskonałe wina. W ten sposób Dzień projekt - Noite, która produkuje białe wino z godello (Galiciano dzień) i czerwony z Mencia (Galiciano Noite).

 • Adegas Galegas

  W jednym z najbardziej płodnej fazie Rias Baixas w Galicji, został założony w 1995 ADEGAS GALEGAS od ducha człowieka symbolicznych w świecie wina: Pepe Rodriguez.

  winnice Galegas odsetki zjednoczyć najlepsze z dwóch podstref w O.D.
 • Agrícola Castellana SCL

  Spółdzielnia La Castellana winnica znajduje się w samym sercu D.O Rueda został założony w 1935 roku w La Seca przez niewielką grupę miłośników swoich win iz wielką chęcią excel winiarze.
 • Agustí Torello

  w Agusti Torello Mata Mamy jeden cel: rozwój cava w najlepszym wydaniu. Nasze Cavas są tworami, które opuszczają pracy, entuzjazm i pasję całej rodziny.
  Od winnic naszą własnością i rzemieślniczych winiarzy, dobieramy najlepsze obszary Sub Penedes w klimacie śródziemnomorskim, który daje im unikalne cechy i osobowość, dla każdego z rodzimych odmian Macabeo, Xarello i Parellada.
Pokazuje 1 - 12 z 490 produktów

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Brak produktów