Kategorie

Najczęściej kupowane

Lista produktów w/g producenta: Protos

Protos The Greek pierwsze, jest dumny i zaszczycony odkryli dojrzałość i odpoczynek w największym i pierwszym z winnic w okolicy, utrzymując swoją reputację w czasie.

W 1927 odwadze i przywiązania do ziemi plantatorów winorośli w regionie, udało się zjednoczyć starań, aby stworzyć winnicę Protos , Pierwsza z Ribera.
Protos The Greek pierwsze, jest dumny i zaszczycony odkryli dojrzałość i odpoczynek w największym i pierwszym z winnic w okolicy, utrzymując swoją reputację w czasie.

W 1927 odwadze i przywiązania do ziemi plantatorów winorośli w regionie, udało się zjednoczyć starań, aby stworzyć winnicę Protos , Pierwsza z Ribera. Przyszły projekt, który poza tym, że przybyły w stanie nienaruszonym do dziś rośnie i mnoży każdego roku i podjął swoje nazwisko do najwyższego punktu na scenie międzynarodowej.

The 30s stanowią ostatecznego rozstrzygnięcia na szczeblu międzynarodowym Protos , Zwłaszcza w obliczu powszechnej wystawie w Barcelonie w 1929 roku dała swój win czerwonych złoty medal.

firma Protos rósł bardzo szybko i pierwsze problemy przestrzenne, rozpoczynające swoją ekspansję w całym regionie zostały podniesione. budowa starzenia wina w samym sercu gór, który obsługuje zamku Penafiel startów.

D.O obszaru bierze swoją nazwę: Ribera del Duero
Taka jest jego znak jakości i prestiżu w latach 80. wino uznawane pasek uwagę bierze swoją nazwę, Ribera de Duero, aby zidentyfikować Rada regulacyjna nazwy pochodzenia w celu zapewnienia jakości lokalnych win. W 1995 roku w piwnicy starzenia kompleksowe i skonsolidowane w międzynarodowej scenie wina.

projekt Protos To wciąż rośnie wraz z przejęciem w Anguix (Burgos) z piwnicy o pojemności produkować do trzech milionów kilogramów winogron, z czego 1,5 mln przeżywa tabeli wyboru. Ta winnica jest wyposażony w najbardziej zaawansowaną technologię.

Protos Można pochwalić kilku winnic, różnych wyznań, różnych w kształcie, ale bardzo podobne pod względem tła: poszukiwaniu jakość przede wszystkim.

4 różne winnice i tym samym duchu.
Asi Protos Posiada dwie winnice w samym sercu Ribera del Duero: Penafiel (Valladolid) oraz Anguix (Burgos), gdzie wprowadzone są jego słynne czerwone wina starzenia się i starszych. Jego druga winnica znajduje się w samym sercu Rueda: La Seca. (Valladolid), gdzie jego sukces wina Verdejo jest wykonany.

Protos ma około 100 hektarów winnic i 500 ha zapasy należące do jej członków oraz ponad 300 innych producentów w dziedzinie stały się regularne dostawców.
Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów
Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Brak produktów

10€

ZNIŻKI NA TWOJE PIERWSZE ZAMÓWIENIE!!

10.00 Euro zniżki na Twoje pierwsze zamówienie opiewajace na 100.00 Euro lub więcej!

Prześlemy kupon rabatowy na 10.00 Euro na twoj adres emailowy gdy zapiszesz się do naszego newslettera.

Porównaj 0