Kategorie

Lista produktów w/g producenta: Protos

Protos The Greek pierwsze, jest dumny i zaszczycony odkryli dojrzałość i odpoczynek w największym i pierwszym z winnic w okolicy, utrzymując swoją reputację w czasie.

W 1927 odwadze i przywiązania do ziemi plantatorów winorośli w regionie, udało się zjednoczyć starań, aby stworzyć winnicę Protos , Pierwsza z Ribera.
Protos The Greek pierwsze, jest dumny i zaszczycony odkryli dojrzałość i odpoczynek w największym i pierwszym z winnic w okolicy, utrzymując swoją reputację w czasie.

W 1927 odwadze i przywiązania do ziemi plantatorów winorośli w regionie, udało się zjednoczyć starań, aby stworzyć winnicę Protos , Pierwsza z Ribera. Przyszły projekt, który poza tym, że przybyły w stanie nienaruszonym do dziś rośnie i mnoży każdego roku i podjął swoje nazwisko do najwyższego punktu na scenie międzynarodowej.

The 30s stanowią ostatecznego rozstrzygnięcia na szczeblu międzynarodowym Protos , Zwłaszcza w obliczu powszechnej wystawie w Barcelonie w 1929 roku dała swój win czerwonych złoty medal.

firma Protos rósł bardzo szybko i pierwsze problemy przestrzenne, rozpoczynające swoją ekspansję w całym regionie zostały podniesione. budowa starzenia wina w samym sercu gór, który obsługuje zamku Penafiel startów.

D.O obszaru bierze swoją nazwę: Ribera del Duero
Taka jest jego znak jakości i prestiżu w latach 80. wino uznawane pasek uwagę bierze swoją nazwę, Ribera de Duero, aby zidentyfikować Rada regulacyjna nazwy pochodzenia w celu zapewnienia jakości lokalnych win. W 1995 roku w piwnicy starzenia kompleksowe i skonsolidowane w międzynarodowej scenie wina.

projekt Protos To wciąż rośnie wraz z przejęciem w Anguix (Burgos) z piwnicy o pojemności produkować do trzech milionów kilogramów winogron, z czego 1,5 mln przeżywa tabeli wyboru. Ta winnica jest wyposażony w najbardziej zaawansowaną technologię.

Protos Można pochwalić kilku winnic, różnych wyznań, różnych w kształcie, ale bardzo podobne pod względem tła: poszukiwaniu jakość przede wszystkim.

4 różne winnice i tym samym duchu.
Asi Protos Posiada dwie winnice w samym sercu Ribera del Duero: Penafiel (Valladolid) oraz Anguix (Burgos), gdzie wprowadzone są jego słynne czerwone wina starzenia się i starszych. Jego druga winnica znajduje się w samym sercu Rueda: La Seca. (Valladolid), gdzie jego sukces wina Verdejo jest wykonany.

Protos ma około 100 hektarów winnic i 500 ha zapasy należące do jej członków oraz ponad 300 innych producentów w dziedzinie stały się regularne dostawców.
Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów
Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Brak produktów
Porównaj 0