Kategorie

Lista produktów w/g producenta: Descendientes de J. Palacios

Ricardo Perez Palacios jest jednym z wielkich architektów cichej rewolucji, która odbywa się w dotychczas dość inmovilista regionu Bierzo. On jest synem Chelo Palacios, dynastii znanego Palacios (Remondo) z Rioja, w tej przygodzie pomógł swój słynny wuj Alvaro Palacios, dobrze znany ze swoich win Priorat.
Ricardo Perez Palacios jest jednym z wielkich architektów cichej rewolucji, która odbywa się w dotychczas dość inmovilista regionu Bierzo. On jest synem Chelo Palacios, dynastii znanego Palacios (Remondo) z Rioja, w tej przygodzie pomógł swój słynny wuj Alvaro Palacios, dobrze znany ze swoich win Priorat. Ricardo, 25, którego każdy wie o 'titin', posiada wieloletnie doświadczenie we Francji, Chile i Stanach Zjednoczonych, a także wina mieszkam od urodzenia, a odwiedziłem wiele dużych producentów z Francji wraz z Alvaro. Namiętna poświęcenie obu stronach Palacios Bierzo rodzą, nie dobre Mencia wina gronowego, ale pierwsze wielkie wina z dużym obszarze, może pewnego dnia Priorat zachód.

Wydaje się, że idea Bierzo był już na czele Alvaro Palacios od czasu, który biegł Hiszpania sprzedaje beczki do winnic i pozostał hibernacji do czasu i okoliczności, odpowiednie do rozpoczęcia projektu, po ustanowieniu praca kilkunastu lat w Priorat. W rzeczywistości mówi nam, że początkowo nie miał wątpliwości, między zamiar opracowania lub Priorat do Bierzo. W końcu zdecydowano przez Priorat i był 10, po latach, kiedy idea powróciła, ale Ricardo, który podczas wizyty w okolicy, był zachwycony z nim, ożywiając utajone idei w umyśle Alvaro.

Potomkowie J. Palacios to nazwa firmy, które zostały utworzone zarówno w hołdzie dla ojca Alvaro i dziadek Richard, który zmarł w roku 2000. Zaczęto rozwija się w '99, a stopniowe zacieranie magazyn, kupując małe kawałki Vina. .. mają starą piwnicę, kamienia, w Villafranca del Bierzo, które zostały całkowicie odrestaurowane i Alvaro opisany jako ładne i przytulne.

Teraz są dwie różne wina, jeden najbardziej podstawową, nazywana po prostu Bierzo, a drugi trochę bardziej szczególny, z nazwą Corullón. Corullon to nazwa miasta, w którym znajdują się winnice. Drugi wino, Bierzo (może utrzymać tę markę, która jest taka sama jak nazwa nominału?), Jest robione z winogron pochodzących z różnych działek w różnych warunkach w całej okolicy. Jego zdaniem, wina o największym potencjale pochodzi z końca Corullón. Niektóre winnice są iran znając jakość win, które produkują, podobnie jak inne słynne winnice jak Priorat L'Ermita, La Coulee de Serrant w Loire lub La Landonne w Côte-Rotie. Wystawa na południe, stare winorośle, schistose glebach wapiennych gliny ... Według Alvaro w 2001 roku nastąpiła zmiana w linii win, gdyż prawdopodobnie nie uda się zrobić, Bierzo i skupić się na Corullón, produkując kilka win z poszczególnych gospodarstw w terminie Corullon. Wszystko to jest jeszcze niezdecydowanych, ponieważ mamy wszystkie elementy w beczce i nie zostały zdefiniowane. Ale jakość i osobowość roku 2001 jest fascynujące.
Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 produktu
Pokazuje 1 - 1 z 1 produktu

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Brak produktów