Kategorie

Lista produktów w/g producenta: Ramos Pinto

Założona przez Adriano Ramos Pinto w 1880 roku, Dom Ramos Pinto Szybko zauważył, w momencie, innowacyjnego i przedsiębiorczości strategii. Związany z win butelkowanych jakość, która rozpoczęła swoją działalność na rynku brazylijskim w 20 wieku i szybko stał się odpowiedzialny za połowę wina eksportowane do Ameryki Południowej, podczas gdy wciąż podbijają pokolenia lojalnych klientów w Portugalii Europa.
Założona przez Adriano Ramos Pinto w 1880 roku, Dom Ramos Pinto Szybko zauważył, w momencie, innowacyjnego i przedsiębiorczości strategii. Związany z win butelkowanych jakość, która rozpoczęła swoją działalność na rynku brazylijskim w 20 wieku i szybko stał się odpowiedzialny za połowę wina eksportowane do Ameryki Południowej, podczas gdy wciąż podbijają pokolenia lojalnych klientów w Portugalii Europa. Były to naturalne wyniki dalekowzroczną strategię, w oparciu o modernizację układów selekcyjnych, dawkowania i starzenia się, ciągłe badania i wina szczególną ostrożność Adriano Ramos Pinto dedykowany do pakowania i promocji swoich win.
Dlatego wina Ramos Pinto One stały się wyznacznikiem jakości.
W 1990 roku Dom Ramos Pinto stał się częścią Grupy Roederer, którego historia ma identyczne właściwości. Tak więc cechy, które rozsławiły Domu Ramos Pinto Wziąłem wymiar międzynarodowy.

dom Ramos Pinto To zawsze rozumieć, że jakość swoich win zaczyna się na obszarze regionu Douro, więc przejąć na własność kilku nieruchomości, starannie dobrane w regionie ustalona.
Był to pierwszy krok w Vinicola kariery zainwestował w filozofii samowystarczalności, który został zaprojektowany, w krótkim okresie czasu, gwarantuje całkowitą produkcję winogron użytych w portach i jeszcze win.
Dążenie do doskonałości jest widoczne w rzeczywistej jakości win produkuje i kontynuacji tradycji pioniera w dziedzinie badań, które przez dziesięciolecia kierują swoją strategię produkcyjną.

Od samego początku, dom Ramos Pinto ustanawia ścisłą politykę własnej produkcji, co oznacza, że ​​tylko produkuje wina z winogron pochodzących z własnych gospodarstw.
Z dużo determinacji i znacznych inwestycji, Ramos Pinto To wyznaczyła cele zostały osiągnięte plantacji spełniają lat. Nasz obszar obsadzony ustabilizował się w sumie 360 ​​hektarów w regionie ?? Douro.
Taka polityka pozwala nam zapewnić niepodważalną jakość i najlepszą dostępną wybór winogron.
Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów
Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Brak produktów
Porównaj 0