Kategorie

Lista produktów w/g producenta: López de Heredia - Viña Tondonia

Vina Tondonia To jest wybór i miłości. 2 słowa, które stały się biblią swoich win, maxima R. Lopez de Heredia Vina Tondonia i to głosi od ponad wieku. W ciągu stu lat, które przez cztery pokolenia i pomimo ciągłych i kuszące oferty z międzynarodowych firm, takich pochłaniających wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw, R.

Vina Tondonia To jest wybór i miłości. 2 słowa, które stały się biblią swoich win, maxima R. Lopez de Heredia Vina Tondonia i to głosi od ponad wieku. W ciągu stu lat, które przez cztery pokolenia i pomimo ciągłych i kuszące oferty z międzynarodowych firm, takich pochłaniających wszystkich rodzajów firm, R. Lopez de Heredia Vina Tondonia pozostaje dom winnicy, w której cztery pokolenia, które doprowadziły, były kontynuowane i filozofię pracy i sentencje społecznych realizowanych przez jej założyciela czyni więcej niż 132 lat.

Opieka VINEYARDS Vina Tondonia Staranna selekcja winogron, dojrzewające w dębowych beczkach, w ramach swoich głębokich tuneli i późniejszego leżakowania w butelkach, stanowić podstawę do tych win obdarzone wielką delikatnością niuansów które sprawiają, że wyjątkowy bukiet.

Przez długi czas wina Vina Tondonia otrzymał różne nazwy, w zależności od stylu jego opracowania, marek, które zostały zredukowane do bieżących i popularne dziś na pięciu kontynentach, pod przewodnictwem Vina Tondonia, zgodnie z planem założyciela w jego wczesnych marzeń.

Vina Tondonia Jest to najbardziej spektakularny w Haro. Położony w powłoce i przyjęta przez Ebro tworząc półwysep tworzy krajobraz osadowej, wapienia i topoli.

Lopez de Heredia, a ponadto trzy inne winnice osadzony również w obszarze Rioja Alta jego mikroklimat -beneficiandose wpływ atlantica- netto nazwie Vina Cubillo, Vina oraz Vina Bosconia Zaconia. Te plantacje są w odpowiednich proporcjach tak, że jakość i pochodzi z winnic, główną podstawą prestiżu naszych win.

Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów
Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Brak produktów
Porównaj 0