Kategorie

Lista produktów w/g producenta: Viña Pedrosa - Hermanos Perez Pascuas

Bracia winnicę. Perez Easter została założona w 1980 roku i był pionierem w Ribera del Duero. Powodem ich Adolfo Manuel i Benjamin, 3 Pascas Perez bracia, którzy chcieli stworzyć prestiżową winnicę i poszukiwanie doskonałości w swoich win.
Vina Pedrosa ma jakieś winnice rozciągające 120 hektarów będąc odmiany Tinta del Pais (90%) i Cabernet Sauvignon (10%), w którym rosną.
Bracia winnicę. Perez Easter została założona w 1980 roku i był pionierem w Ribera del Duero. Powodem ich Adolfo Manuel i Benjamin, 3 Pascas Perez bracia, którzy chcieli stworzyć prestiżową winnicę i poszukiwanie doskonałości w swoich win.
Vina Pedrosa ma jakieś winnice rozciągające 120 hektarów będąc odmiany Tinta del Pais (90%) i Cabernet Sauvignon (10%), w którym rosną. Winnicy ma wiele odmian na obszarze ponad 25 lat w płatnościach uprzywilejowanych.
Jako wina z winnicy Vina Pedrosa stać, Perez Pascuas Gran Seleccion i Cepa Gavilan, które są eksportowane do ponad 28 krajów.

Trajektoria Hermanos Perez Wielkanoc, pionier w Ribera del Duero, rozpoczyna się w 1980 roku, kiedy trzej bracia Benjamin Manuel Perez Pascuas Adolfo, przekonani o swoich możliwościach przez znakomitych winnic ojcem Mauro, zdecydować się na podjęcie i wdrożenie uruchomiła ambitny projekt, aby jeden z najlepszych win z Hiszpanii oraz z najlepszych międzynarodowych ekspozycji.
To jest winnica rodziny, która od jego początków wybrały do ​​produkcji wielkich win. Obecnie 500.000 butelek rocznie produkuje się, a produkcja ta tak ograniczony umożliwia kontrolę całego procesu od początku.
Ma 120 hektarów. winnic: 90% Tinta del Pais i 10% Cabernet Sauvignon.
Dziś Cepa Gavilán, VIÑA PEDROSA i PASCUAS PEREZ - duży wybór są eksportowane do ponad 30 krajów, co stanowi 40% produkcji.
BODEGAS HNOS. PEREZ PASCUAS jest przykładem dobrze skonsolidowane, poważne piwnicy, która zawsze wyróżniała się przez zachowanie swoich win nienaganne roku regularność po roku.

Winnicy winifikowane własne winogrona z 120 hektarów winnic należących.
Mają znaczną ilość szczepów ponad dwudziestu pięciu lat w prime płatności obszarowych.
Dominującym winogron w winnicy jest różnorodność Tinta Fina (Tempranillo), a niewielki odsetek Cabernet Sauvignon.
Winnica znajduje się w Pedrosa de Duero, stuletniej miasta w viticola i zapraszamy do tradycji Ribera del Duero.
Znajduje się na piętrze gładkiej orografię i arcillocalcarea natury, na wysokości 840m. nad morzem.
Klimat jest kontynentalny, z wpływem Atlantyku i średnia roczna temperatura wynosi 11 ° C, z opadami około 475 mm / rok.
Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów
Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Brak produktów
Porównaj 0