Kategorie

Lista produktów w/g producenta: Acento Ibérico

Jego filozofia jest wynikiem polityki wzrostu i innowacji na tradycyjnie niemobilnym rynku i zaangażowania rodziny, która kocha świat wysokiej jakości żywności.
Wszakże najlepszą nagrodą za tak długoletnią pracę i wysiłek jest uśmiech, mrugnięcie, mrugnięcie, płacz, czy "chcę więcej". W biznesie to właśnie nazywają satysfakcją klienta.
W grupie La Bellota, i każdego dnia w wielu miejscach na świecie, nazywa się to Enjoy Haming.
Szynki Acento Ibérico, owoce doskonałej selekcji.

Tradycja, pochodzenie, doświadczenie, cierpliwość i sympatia... to główne składniki, których Jamones Acento Ibérico używa do serwowania na swoich stołach wykwintnego wyboru iberyjskiego i żołędziowego mięsa wieprzowego.

Proces ten odbywa się na pastwiskach, gdzie świnia żyje na wolności, ciesząc się doskonałą jakością życia, co później przekłada się na naturalne opracowanie, w którym tylko sól morska, bez dodatków, jest jedynym towarzyszem podróży w miesiącach peklowania.

Wszystko po to, aby zaoferować marce, która dzieli się ze swoimi klientami wspaniałym produktem uniwersalnym: prawdziwym smakiem dobrego iberyjskiego.

EL ORIGEN

Pastwiska. Zrównoważone środowisko.

Nasza filozofia jest wynikiem polityki wzrostu i innowacji oraz zaangażowania rodziny, która kocha świat wysokiej jakości żywności.
el_origenb

THE FACILITIES

Suszarki. Metoda tradycyjna

Sól morska, bez dodatków, jest jedynym towarzyszem podróży w miesiącach gojenia się. Całkowicie naturalny proces.

LOS SECADEROS

Cierpliwość i tradycja

Dojrzewanie w naturalnych suszarniach rozpoczyna się od długiej, cierpliwej i czujnej pracy, tak aby szynka iberyjska osiągnęła równowagę.

los secaderos

LA CREACIÓN

Czas i handel

Potrzeba długich okresów harmonii i uwagi wielkiego zespołu profesjonalistów, aby każde dzieło stało się dziełem sztuki.

creación
Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 produktu
Pokazuje 1 - 1 z 1 produktu

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Brak produktów
Porównaj 0