Kategorie

Lista produktów w/g producenta: Moët & Chandon

Moët & Chandon Znajduje się on przez ponad dwa wieki temu, w samym sercu Szampanii. Z góry Reims w przód i zachodniej Marnes Dolinie stara odtąd waloryzację tej niezwykłej krainy, która ma około 800 hektarów winorośli i utrzymywane przez 250 winiarzy.

Jeden hektar Moët & Chandon wymaga więcej niż 750 godzin wielką starannością, aby stworzyć wyjątkowe wina.

Moët & Chandon  znajduje się, od ponad dwóch wieków, w samym sercu Szampanii. Mając piękny widok na górę Reims, a po zachodniej stronie przylegającą dolinę Valle del Marnes, ta niezwykła kraina wina, która porośnięta jest 800 hektarami winorośli i utrzymywane przez 250 winiarzy czerpie same korzyści ze swojej niezwyklej lokalizacji.
Tylko jeden hektar Moët & Chandon  wymaga ponad 750 godzin pracy winiarza, który, aby stworzyć wyjątkowe wina z tej apelacji musi otoczyć te krzewy swoją wielką starannością. Będąc pod taką opieką, szampan Moët & Chandon, z winnicy Champagne już od 1927 roku, słynie ze swojej apelacji, którą otrzymał jako jeden z pierwszych wyróżnionych obszarów chronionych w 1935 roku.

Ponadto, aby zapewnić najlepszy i najszerszy wybór odmian do kupażu oraz całkowicie oddać wartości żyznej gleby i klimat regionu Champagne, Moët & Chandon  skupuje winogrona również od innych winiarzy. Trzy szczepy Szampanii, Pinot Noir, Pinot Meunier i Chardonnay są zawsze obowiązkowo obecne w tych winach i szampanach, jednak komplementarności i synergii nadają grona pochodzące z upraw innych winiarzy.

W swojej klasie Champagne, Moët & Chandon produkuje również najsłynniejszy na świecie, Dom Perignon.

Więcej
na stronie
Pokazuje 1 - 12 z 17 produktów
Pokazuje 1 - 12 z 17 produktów

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Brak produktów
Porównaj 0