Nowość!

Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Aalto PS 2021

90,90 €
bez podatku 75,12 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Uwaga: Ostatnie Sztuki!!!(30)

Nowy produkt

Wybrane Płatności Aalto jest wyjątkowa winiarnia Mariano García Javier Zaccagnini, produkowane tylko w latach, w których jakość plonu jest na najwyższym poziomie. To wino jest wynikiem selekcji w doborze winogron pochodzących z małych płatności lub pojedynczych Majuelos z Ribera del Duero.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 192 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 192 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Aalto PS 2021 - wina z ribera del duero

Jasnoczerwony, odcieniach fioletu i prezentuje bardzo ciemną warstwę. Wydaje się początkowo nosa czystsze pikantne drewna i dobrze zintegrowany z dojrzałych czarnych owoców pokazanego potrząsanie wino w szkle. Po czarnych owocowymi aromatami mokrej ziemi, zioła i lukrecji są postrzegane. W ustach jest jedwabiste, szerokie i długie, intensywne i bardzo przyjemne taniny. Wykończenie jest bardzo trwałe zwiększenie wrażenie bardzo dojrzałych owoców. Przedstawiono i świeże i bardzo wyważony, choć jego ewolucja w butelce nada złożoność i krągłość.przygotowanie i hodowla100% Tinto Fino ze starych winorośli, w wieku między 80 a 100 lat od wyboru płatności naszych najlepszych winnic w la horra, La Aguilera i wędzidłem. Zbierane ręcznie w opakowaniach po 15 kg i dokładnie sprawdzane, przez grono, kiść tabeli wyboru.To wino było 20 miesięcy w beczkach 100% nowego francuskiego dębu.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Mocne
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Reserva
Zawartość Alkoholu
14.5%
Temperatura Podawania
18
Rocznik
2021
Prezentacja
1 butelka
Idealne na prezent
Tak
Organiczne
Uprawa Organiczna

Nagrody i Wyróżnienia

Robert Parker
95

Do łączenia z

Łączenie
Do wszelkiego rodzaju mięs, Wędliny, Kuchnia regionalna

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0