Nowość!

Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Carmelo Rodero 9 meses 2022

16,50 €
bez podatku 13,64 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Nowy produkt

  • Carmelo Rodero 9 meses to jest czerwony który zaskakuje swoim wyjątkowa złożoność, struktura i elegancja.
  • hodowla 21 miesięcy W Dąb Francuski.
  • Aromaty owoc przeplatają się z drzewny dotyk wychowania. W ustach mięsisty , zrównoważony z kwasowością i finiszem długi , delikatny I przyjemny .

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 35 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 35 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Carmelo Rodero 9 meses 2022 - wina z ribera del duero

Uwagi CATA:

  • Kolor: Intensywny wiśniowo-czerwony kolor z delikatnymi nutami fioletu, który wskazuje na jego starzenie się z jasnymi płytkami i bursztynowymi obwódkami.
  • Nos: Bardzo subtelny nos z aromatami dojrzałych owoców bardzo dobrze łączy się ze starzeniem w drewnie, co prowadzi nas do specjalnych aromatów (wanilia, cynamon) do pobudzającego aromatu kawy czy tostów.
  • Usta: Na podniebieniu bardzo mięsiste, z długim finiszem i zrównoważoną kwasowością. Harmonijne dojrzałe i miękkie taniny, które wypełniają podniebienie przyjemnymi doznaniami.

Produkcja i starzenie:

Produkcja tradycyjna z monitoringiem kontroli fermentacji i maceracji w temperaturze i związkach fenolowych. Przygotowanie grawitacyjne. Maceracja przez 14 do 16 dni i mleko jabłkowe w beczkach.Dojrzewanie przez 21 miesięcy we francuskim dębie z odpowiednim stojakiem. Wiek beczek od 1 do 3 lat.

ciekawostki:

Osobowość win Carmelo Rodero zrodziła się ze szczęśliwego połączenia dwóch czynników: unikalnych i niezrównanych cech winnic w połączeniu z najbardziej innowacyjnymi technikami produkcji. Wszystkie napędzane siłą producenta i jego rodziny.
Jest w swoim unikalnym i opatentowanym systemie winifikacji, w którym można rozpieszczać winogrona po prostu grawitacją, bez pompowania. Łączenie tradycyjnych metod z najnowszymi technologiami.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Lekko Pikantne
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
14.0%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2022
Prezentacja
1 butelka

Do łączenia z

Łączenie
Przekąski i przystawki., Sery twarde, Mięso grilowane, Grzyby, Dziczyzna, Wędliny, Mięso grilowane, Sery, Wołowina duszona, Foie

Akcesorie

Menu

Kod QR

Porównaj 0