Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Carmelo Rodero Reserva 2019

45,00 €
bez podatku 37,19 €
Ten produkt nie jest już dostępny

Zobacz inne roczniki

Nowy produkt

  • Carmelo Rodero Crianza , Wino z charakteru i osobowości, które spada na tych, którzy piją rocznika po rocznika.
  • Wyprodukowany w Ribera del Duero z Tinta del Pais (Tempranillo), a niektóre Cabernet Sauvignon Jest to doskonałe wino, nakładające młodość i elegancki dojrzałość ,
  • zbudowany , mięsisty doskonale zrównoważony i doskonały bukiet.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 95 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 95 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Carmelo Rodero Reserva 2019 - wina z ribera del duero

Degustacja Uwagi:

  • kolor Rubi wysokiej warstwa zachowuje doskonałe objaśnienia guindaarropadas według różowo odcieni, w całkowicie czystym i jasnym podłożu.
  • nos: nawet ich szczepu aromaty są pierwsze pojawiają, dobrze zaopatrzone w miękką torrefacto dobrze sprzężonym ze swoim ostatnim kontakcie z lukrecji, ale nie, jeśli to możliwe.
  • Boca: Strukturalne i mięsiste z doskonałą bukiet posmaku, który pozostaje po zapełniania otwory wlotowe o intensywnym zapachu; wino perfectemente wyważone, długie i obfite w doznań smakowych.

Rozwój i starzenie:

Atrament wytwarza się treścią variadades Pais (Tempranillo) 90% i 10% Cabernet Sauvignon winnicach ponad 15 lat. Tradycyjne techniki produkcyjne o nowoczesnych regulacji temperatury w czasie fermentacji i maceracji. Starzenie się we francuskich i amerykańskich dębowych beczkach przez co najmniej 15 miesięcy i udręczone co 3 miesiące. Botellero najmniej 12 miesięcy przed wprowadzeniem do obrotu.

rarytas:

Osobowość win Carmelo Rodero urodzonych od szczęśliwej kombinacji dwóch czynników: niepowtarzalny i nieporównywalny cechy swoich winnic, w połączeniu z innowacyjnymi technikami produkcyjnymi. Wszystkie z nich napędzany siłą rolnika i jego rodziny.
To w jego unikalny i opatentowany system winifikacji gdzie winogrona są dopuszczone do pieścić prostu za pomocą grawitacji, bez pompy. Łącząc tradycyjne metody z najnowszymi technologiami.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Mocne
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Reserva
Zawartość Alkoholu
14.5%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2019
Prezentacja
1 butelka

Nagrody i Wyróżnienia

Peñín
92
Nagrody i poprzednie oceny
92 Peñín (2016) | 92 Parker (2014) | 93 Peñín (2015) | 91 Parker (2015)
Punkty AporVino
95

Do łączenia z

Łączenie
Sery twarde

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Porównaj 0