Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Protos Crianza 2018

20,42 €
bez podatku 16,88 €
Ten produkt nie jest już dostępny

Zobacz inne roczniki

Nowy produkt

  • Doskonałe godło Protosa i jedno z jego najlepiej sprzedających się win.
  • Ta Crianza jest wiernym odzwierciedleniem Ribera del Duero terroir, którego jakość jest potwierdzona, rok po roku, przez liczne nagrody, które otrzymuje w różnych międzynarodowych konkursach.
  • Z intensywnie aromatycznym nosem, wyróżnia się mocnym, kopertowym, smacznym ustami i dojrzałymi garbnikami.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 43 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 43 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Protos Crianza 2018 - wina z ribera del duero

Notatka degustacyjna:
  • Kolor: bigarreau wiśniowy czerwony z brzegiem granatu i fioletowymi przebłyskami, które wskazują na młodość.
  • Nos: złożony, z delikatnymi nutami drewna dobrze połączonymi z owocem.
  • Podniebienie: strukturyzowane i mięsiste, z dojrzałymi i tłustymi garbnikami. Długie wykończenie z przewagą nut tostowych.


Opracowanie i starzenie się:

12 miesięcy w beczkach z amerykańskiego i francuskiego dębu, a kolejne 12 we własnej butelce.

Filozofia pracy Protosa to "Jakość przede wszystkim". Z tego powodu cały proces prowadzący do produkcji wina jest poddawany dogłębnej analizie. Winnice są wyczerpująco kontrolowane przez techników i ekspertów przez cały cykl wzrostu, uzyskując produkcję najwyższej jakości. Daje im to również szczegółowe informacje o wszystkich winogronach używanych w naszej produkcji, zanim trafią one do naszych zakładów.

Zbiory są w 100% ręczne. W ostatnich latach połowa produkcji jest zbierana w 20 kilogramowych pudełkach, winogrona są rozłożone na stołach klasyfikacyjnych. Dzięki temu do zbiorników fermentacyjnych trafiają tylko całkowicie zdrowe, całe winogrona.

Ze względu na dużą dbałość o jakość oraz dzięki dużej inwestycji, Protos opracował unikalny program R & D & I, który nie tylko analizuje winogrona, ale także pracuje na beczkach pozyskiwanych od różnych dostawców.


Winiarnia Protos:

Protos, z greckiego "PIERWSZY", ma tę dumę i przywilej, że znalazł dojrzałość i odpoczywa w największej i pierwszej winnicy na tym obszarze, utrzymując z czasem swoją sławę.

W 1927 r. odwadze i przywiązaniu do ziemi winiarzy regionu udało się zjednoczyć ich najlepsze wysiłki w celu stworzenia winnicy, pierwszej w Riberze. Projekt na przyszłość, który nie tylko przybył nienaruszony do naszych czasów, ale z roku na rok rośnie i mnoży się, a swoją nazwę przyjął na szczycie międzynarodowej sceny.

W latach trzydziestych XX wieku winnica została ostatecznie utworzona na szczeblu międzynarodowym. Zwłaszcza po Powszechnej Wystawie w Barcelonie w 1929 roku przyznał swoim czerwonym winom złoty medal.

Firma rozwijała się bardzo szybko i pojawiły się pierwsze problemy z powierzchnią, rozpoczynając tym samym ekspansję w całym regionie. Budowa rozpoczęła się na starzejącej się piwnicy w sercu góry, która podtrzymuje zamek Peñafiel.

Taka jest jego marka jakości i prestiżu, że w latach osiemdziesiątych XX wieku znany region winiarski przyjął nazwę Ribera de Duero, aby wskazać radę regulacyjną nazwy pochodzenia, która czuwałaby nad jakością win z tego obszaru. W 1995 r. rozszerzono piwnicę leżakową i skonsolidowano ją na międzynarodowej scenie winiarskiej.

Projekt nadal rozwijał się wraz z nabyciem winiarni w Anguix (Burgos) o zdolności produkcyjnej do trzech milionów kilogramów winogron, z czego 1,5 miliona kilogramów przechodzi przez tabelę selekcyjną. Ta winiarnia jest wyposażona w najbardziej zaawansowaną technologię
Starzenie się: 12 miesięcy w beczkach z amerykańskiego i francuskiego dębu, a kolejne 12 we własnej butelce

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Rodzaj Starzenia
Crianza
Zawartość Alkoholu
14.0%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2018
Prezentacja
1 butelka

Nagrody i Wyróżnienia

Robert Parker
90
Nagrody i poprzednie oceny
Złoty Medal dla Protos w mieście Porto.

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0