Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Marqués de Murrieta Reserva 2018

25,50 €
bez podatku 21,07 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Nowy produkt

  • Rezerwat Marques de Murrieta To elegancja, równowaga, kompleksowość, ale finezja.
  • Kwalifikacje z 93 punkty Robert Parker i 92 punkty Penin. (2010)

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 54 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 54 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Marqués de Murrieta Reserva 2018 - wina z rioja

Uwagi do degustacji:

  • Z kolor intensywna wiśnia, jasny, granatowy brzeg i wysoka warstwa.
  • In nos pamiętają echa zdrowych i dojrzałych czerwonych owoców w doskonałym dojrzewaniu, dojrzałe śliwki, pikantne nuty (lukrecja, wanilia), fiolet, balsamiczny, który przynosi dużo świeżości, wszystko w idealnej równowadze z subtelnymi prażonymi nutami po przejściu przez beczkę.
  • W drodze przez podniebienie jest okrągła, delikatna, z subtelnym bogactwem, dobrze zapakowane garbniki, doskonała kwaskowatość, dobra gra balansowa, wytrwała i smaczna i długa.

Opracowanie i starzenie się

Własne Vinedos znajdujące się w Finca Ygay , Winnice w Ygay zajmują powierzchnię 300 hektarów wokół winnicy, w Rioja Alta, z różnicą wysokości od 320 metrów do 485 metrów. Opracowano z odmianami 93% Tempranillo, 4% Mazuelo, 2% Graciano, 1% Garnacha , Zbiór odbywa się ręcznie, grona są zręczne i delikatnie wyciśnięte. Odmiany fermentują oddzielnie w zbiornikach ze stali nierdzewnej, z kontrolą temperatury. Czas trwania enubado wynosi 8 dni, podczas których przeprowadza się pompowanie i dziurkowanie, aby sprzyjać kontaktowi moszczu ze skórkami i prowokować powolne i naturalne wydobywanie aromatów i polifenoli. Po fermentacji stałe części winogron są prasowane w prasach pionowych, za pomocą łagodnego i powolnego procesu, który sprzyja ekstrakcji koloru i dojrzałych tanin, które mieszkają w skórze.

Proces rodzicielski : Podniesiony na 2 lata w beczkach z dębu amerykańskiego o pojemności 225 litrów, z których 8 miesięcy spędza się w nowych beczkach, a proces starzenia kończy się 24-miesięczną rundą w butelce.

Ciekawostki:

Marques de Murrieta Rerserva Jest to namacalny dowód elegancji, równowagi i regularności, które charakteryzują Bodega Marques de Murrieta i okoliczne winnice znajdujące się w Farma Ygay , Marques de Murrieta jest czerwonym winem rezerwowym o zrównoważonym starzeniu odbytu i pół w nowych i pół nowych beczkach z amerykańskiego dębu i dwa lata w butelce. Efektem jest eleganckie wino, które łączy w sobie złożoność i finezję i łączy w sobie najlepsze cechy naszej tożsamości z aktualnymi wydarzeniami.

Marques de Murrieta Jest czymś więcej niż marką na rynku międzynarodowym, jest mądrością stulecia wyrażoną w jednym z win o większym uznaniu w Hiszpanii. Od codziennej pracy, szacunku i miłości do naszej ziemi, wyboru najlepszych winogron i dbałości o szczegóły przez prawie cztery lata pracy, Marques de Murrieta jest bezpieczną i stałą wartością najlepszej jakości z Rioja.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Lekko Pikantne
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Reserva
Zawartość Alkoholu
14.0%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2018
Prezentacja
1 butelka

Nagrody i Wyróżnienia

Robert Parker
93
Peñín
91
Nagrody i poprzednie oceny
Prowadnica: 8,75/10. Najlepsza rezerwacja w Hiszpanii poniżej 20 euro.
Punkty AporVino
95
Wine Spectator
92

Akcesorie

Menu

Kod QR

Porównaj 0