Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Garmón 2019

39,50 €
bez podatku 32,64 €
Ten produkt nie jest już dostępny

Zobacz inne roczniki

Nowy produkt

  • Po sukcesie Rodzina Garcia Z Mauro (Castilla y Leon) i San Roman (Toro), teraz opracuj najbardziej płonące czerwone sagi, Garmon W D.O. Ribera del Duero.
  • Jest to wynikiem świadomego zaangażowania Ancestral viticulture Z Stare małe, mocne winnice I Lokalne klony , Położony w wysokich, zimnych i kontynentalnych obszarach przybrzeżnych .
  • Eleganckie wino, soczyste, imponujące i wyrafinowane owoce.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 83 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 83 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Garmón 2019 - wina z ribera del duero

Uwagi do degustacji:

  • Kolor Czerwona wiśnia wysoka warstwa z krawędzią skrzydeł.
  • Nos: Charakterystyczne aromaty Ribery del Duero, czarne owoce nie są zbyt dojrzałe, lukrecja i dobre tosty, okrągłe garbniki i dobrze zintegrowane drewno.
  • Usta Jest elegancka, wyrafinowana i soczysta, okrągłe garbniki i ogromny aromat. Pomimo dobrej wielkości nie ma czerwieni likierowej, dzięki zawartej ekstrakcji i elegancji innych prac w piwnicy.

Opracowanie i starzenie się

Fermentacja Tempranillo w zakresie od 30 do 100 lat w winnicę Aguilera Moradillo i łazienki, głównie z gleb gliniastych-wapienne i pylastej gliny, bardzo niską wydajnością. Fermentowane przez 14 dni i macerowane drożdży autochtonicznych, pompowane codziennie i temperatury do 28 ° C. 16 miesięcy starzenia w francuskich beczkach dębowych.

Ciekawostki:

Wytwórnia win nazywana jest Garmon Continental, wywodząca się z nazwisk dzieci ikonico Mariano Garcia, Alberto i Eduardo Garcia Montana i będzie najmniejszą z imperium Garcia.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Mocne
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
14.5%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2019
Prezentacja
1 butelka

Nagrody i Wyróżnienia

Robert Parker
92

Do łączenia z

Łączenie
Jagnięcina, Mięso grilowane, Wołowina duszona, Kuchnia regionalna, Mięso czerwone, Sery twarde, Mięso grilowane, Dziczyzna

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0