Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

CM by Carlos Moro 2017

17,62 €
bez podatku 14,56 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Nowy produkt

  • CM Carlos Moro Jest to wino z różnych ras Tempranillo , Od S Vincent Sonsierra (Rioja).
  • Magnum opus Carlosa Moro, limitowana edycja autorstwa założyciela Matarromery, marzyciela z nogami mocno postawionymi na ziemi, który postanowił tworzyć wina również w Rioja.
  • doskonały i starsze Tempranillo wybrany z najlepszych działek ze szczepów z precyzyjnym wieku między 25 a 80 lat, a wymagającym podwójną selekcję pęczków i zboża, osiągnęła wielkość czerwony potwierdzając jego pierwszego kontaktu.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 37 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 37 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone CM by Carlos Moro 2017 - wina z rioja

Degustacja Uwagi:

  • Kolor: Jest to intensywność wino Aita z coIour intensywnym wiśni i briIIante
  • nos: świeże owoce i ostry zapach, tkane z subtelnym i eleganckim zapachem przypraw, drewna liściastego, palonej kawy i kakao.
  • Boca: Bogaty aromat przechodzi powoli w ustach, ale potężny, o dobrej strukturze i dużej equiIibrio, bardzo smaczne z Iargo posmaku.

Rozwój i starzenie:

Winifikowane Tempranillo, z San Vicente de la Sonsierra (Rioja). Winnice między 25 i 80 znajdują się w strefie o większej wysokości La Sonsierra, produkując między 3000 a 5000 kg. Za hektar. Winogron z których wino eIabora zostały wybrane i zbierane ręcznie w polach mniej niż 12 kg. Dodać la alkoholu i wadliwą fermentacji w beczce. W październiku, po la rocznika jest IIeva do Robie francuskich beczkach (65%) i amerykańskie (35%), gdzie pozostaje 12 miesięcy starzenia do listopada przyszłego roku Dei.

Podłogi CaIcareos i freski z San Vicente de la Sonsierra, parceIas z Gallomate, San Martin i La Rad. Stare winnice między 25 a 80 lat, szkło, ograniczonej produkcji i małych winogron. Podłoga ekscentryczny i doskonała presierra dla winnicy w niemal surowym górskim klimacie.

rarytas:

Wzajemne sentyment pomiędzy Rioja i Ribera del Duero realizuje prestiżowe winiarzy osiedlać na terenach do niedawna w ostrej konkurencji. Największy ruch jest Rioja banku, ale znaczące przypadki są w przeciwnym kierunku. Vega Sicilia jak wcześniej, a teraz Grupa Matarromera, wielkiego dzieła Carlos Moro, marzyciela z utrwalonym nogi na ziemi.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Mocne
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
14.0%
Temperatura Podawania
18
Rocznik
2017
Prezentacja
1 butelka

Nagrody i Wyróżnienia

Peñín
90
Nagrody i poprzednie oceny
90 Peñín (2015)
Punkty AporVino
92

Do łączenia z

Łączenie
Pasztety lub Foie Gras, Wołowina duszona, Kuchnia regionalna, Mięso czerwone, Wędliny, Mięso grilowane, Sery, Dziczyzna, Jagnięcina, Mięso grilowane

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0