- 38.25%

Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Contador 2019

203,95 €
bez podatku 168,56 €
podst. 330,29 €
Ten produkt nie jest już dostępny

Zobacz inne roczniki

Nowy produkt

  • Księgowy jest jedną z klejnotów Rioja, błogosławionych przez mitologów 100 punktów Robert Parker , przez dwa kolejne lata: 2004 i 2005.
  • Benjamin Romeo pokazuje, jak można to zrobić wspaniałe wino w małej rizjanie , wino, dodatkowo, jednoznaczne i bardzo wyraziste jego terruno.
  • Winogrona zebrane ręcznie , ręczny wybór klastrów i uważnie zwracać uwagę na mnóstwo szczegółów na wszystkich etapach procesu produkcyjnego, czynić to wino jeden z wielkich czerwieni na świecie.

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Contador 2019 - wina z rioja

Uwagi do degustacji:
  • Kolor jasnoczerwony o dużej intensywności i jasności.
  • W nos , oprócz czerwonych i dojrzałych owoców czarnych wyróżnia się charakter balsamiczny i aromatyczne zioła (tymianek, rozmaryn, lawenda, koper włoski). Pokazuje także charakter mineralny, na tle bardzo dobrze i dobrze zintegrowanych lasów.
  • W usta jest cienki i potężny w tym samym czasie, poza tym, że jest bardzo nieporęczny. Podkreśla wielką równowagę między owocami a dębem. Postgusto długi i intensywny finał. Muymaduro i smaczne.Opracowanie i starzenie się:

Aby przygotować licznik uwzględniła klimatyczne roku i stan dojrzałości winogron, wybierając winnice miał bukiety z optymalnych cech, szukając równowagi między kwasowość, alkohol i taniny. Jest wykonana z winogron odmian Tempranillo, Graciano i Mazuelo , Farm El Hoyo Barbera, El Bardallo, El Bosque, Hoyo Abalos, San Juan, Corrales, El Bombon, Murmuron i El Sauco, położony w gminach San Vicente de la Sonsierra, Labastida, Briones i Abalos Rioja Alavesa , które należą do DOCa. Rioja.

Zbierane ręcznie, przez żywych żniwiarzy, eksperci w starannym wycinaniu klastrów. Winogrona są transportowane do piwnicy w małych pudełkach. Gdy tylko tam rozpocznie się ręczny wybór klastrów i po zapełnieniu ręczny wybór ziaren, które są podnoszone do ust naczyń fermentacyjnych w małych pojemnikach. Fermentacja jest wytwarzana w kontrolowanej temperaturze w francuskich beczkach dębowych o pojemności 10.000 litrów. Opróżnianie zbiorników oraz napełnianie beczek odbywa się również poprzez grawitację. Wino wykonuje fermentację malolaktyczną i starzenie się przez 18 miesięcy , w nowych dębowych beczkach francja . W tym okresie wykonuje się kilka regałów i wypełnień tygodniowych, aby zrekompensować straty w pomieszczeniu o umiarkowanym stopniu wilgotności (65%). Wszystkie ruchy wina odbywa się z uwzględnieniem cykli księżycowych.
Ciekawostki:

Wino, które dostaje nazwę z małego pomieszczenia, który znajduje się przy wejściu do jaskini, który był używany do liczenia skórki koziej, gdy wino było transportowane przez ramię. Aby umieścić wino i sprawiają, że wino było obliczyć pojemność każdej skórze znać wino, które poruszył, a kiedy sprzedawali użyto także liczyć wino one sprzedane, a pieniądze z transakcji. Gdy projekt jaskini dotrze do wieży zegarowej kościoła, logo wina jest dzwonkami zegara, ponieważ pod nią znajduje się jaskinia, w której urodziły się winnice Counter, a ponieważ jest również timerem. Jeden z najczęściej nagradzanych win Romeo B. a Rioja na specjalne okazje, wina, które nigdy się nie powiedzie, a tego nie można przegapić w każdym sklepie z winami.

Dla wielu Benjamin Romeo jest "kreator wina". Zaczął od uprawy winorośli, który pracował dla dużych winiarni, jako Artadi , a po prawie 20 latach rozpoczęcia jego osobistego projektu z Bodega Contador , osiągnęła, że ​​jej wina znajdują się w listach najdroższych restauracji na świecie. W 1995 roku Benjamin nabywa stuletnią jaskinię pod zamkiem San Vicente de la Sonsierra (La Rioja) . W 1996 r. Opracowuje pierwszy zbiór Cueva del Contador i zaczyna kupować vina. W międzyczasie, aby zwiększyć pojemność jaskini, garaż domu jego rodziców, Andres Romeo i Carmen Hilera, która poświęciła niektóre z jego win, została uwarunkowana. Jego międzynarodowe uznanie przychodzi przez amerykańskiego krytyka Roberta Parkera, który daje 100 punktów do zbiorów w 2004 i 2005 roku wina "Contador", wykonanego w garażu. Jako najwyższe kwalifikacje przyznane wina Rioja, do tego czasu .

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Mocne
Rodzaj Winogron
Graciano, Tempranillo, Mazuelo
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
14.5%
Temperatura Podawania
18
Rocznik
2019
Prezentacja
1 butelka
Idealne na prezent
Tak

Nagrody i Wyróżnienia

Nagrody i poprzednie oceny
100 Parker 2004 y 2005
Punkty AporVino
100

Do łączenia z

Łączenie
Mięso grilowane, Kuchnia regionalna, Wędliny, Mięso grilowane, Wołowina duszona, Jagnięcina, Mięso czerwone

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0