- 25%

Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

La Cueva del Contador 2019

57,13 €
bez podatku 47,22 €
podst. 76,18 €
Ten produkt nie jest już dostępny

Zobacz inne roczniki

Nowy produkt

  • Cueva del Contador to było pierwszy wino, które robię Benjamin Romeo w Bodegas Contador , jego brat Contador nie dotarł do trzech lat później.
  • Benjamin chciał ratować sposób rozwinięcia przodków, którzy trzymali wino w jaskiniach, przez co cały rok utrzymywano w stabilnej temperaturze.
  • Opracowanie w 100% z tempranillo urodzony w niektórych najbardziej znanych płatności w okolicy, w wyniku wina stylowy , dobrze i dobrze wyważone

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone La Cueva del Contador 2019 - wina z rioja

Uwagi do degustacji:
  • Kolor czerwona morwa.
  • W nos jest w porządku i głęboko. Podkreślają czerwone i czarne owoce z nutami przypraw, minerałów i balsamicos, oprócz nutów z torrefacto i czekolady. Z drewna bardzo dobrze zintegrowane.
  • W usta jest w porządku i dobrze wyważona pod względem dojrzałości i świeżości. Ma bardzo mocne i długie wykończenie. Bardzo elegancki.

Opracowanie i starzenie się:

El Cajon, El Bombon, El Llano, El Sauco, Ábalos, San Francisco, La Rad, Tasugueras i La Tejera, ze 100% Tempranillo ze szczepów w wieku od 35 do 55 lat z La Canoca, La Liende, Guiasol, wszystkie zlokalizowane w gminach San Vicente de la Sonsierra i Ábalos.
Fermentacje odbywają się w beczkach dębowych i są uruchamiane po okresie zimnej maceracji, przy czym winogrona w temperaturze zbliżonej do 18 ° C, około 2-3 dni. Po rozpoczęciu fermentacji powoli rozwijały się one z kontrolowaną temperaturą między 21 a 25ºC i trwały od 10 do 12 dni.
Przy maksymalnym poszanowaniu surowców i pracy zorientowanej na całkowity szacunek do gruntu jest również tworzony 18 miesięcy w nowych francuskich beczkach dębowych.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Mocne
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
14.5%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2019
Prezentacja
1 butelka
Idealne na prezent
Tak
Punkty AporVino
98

Nagrody i Wyróżnienia

Peñín
96

Do łączenia z

Łączenie
Wędliny, Do wszelkiego rodzaju mięs, Sery twarde, Kuchnia regionalna, Foie, Zupy i gulasze, Dziczyzna, Grzyby, Jagnięcina

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Porównaj 0