Nowość!

Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Un Sueño en las Alturas 2020

52,14 €
bez podatku 43,09 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Uwaga: Ostatnie Sztuki!!!(5)

Nowy produkt

  • Un sueño en las alturas to wino z Pago de los Capellanes, które odzwierciedla osobowość środowiska, z którego pochodzi.
  • Wykonane z winogron Tempranillo z wyselekcjonowanej mozaiki starych winorośli znajdujących się na skraju Ribera del Duero.
  • Dobre wino o mineralnym charakterze. Złożona, tętniąca życiem i urzekająca Ribera, która wyraża czystość i tożsamość niezapomnianego krajobrazu.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 110 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 110 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Un Sueño en las Alturas 2020 - wina z ribera del duero

NOTATKI DEGUSTACYJNE

  • Wygląd: Kolor wiśniowy z wyraźnymi rubinowymi tonami.
  • Aromat : Aromaty czerwonych i czarnych owoców, którym towarzyszą niuanse aromatycznych ziół i mentolu. Subtelne korzenne nuty dostarczane przez drewno.
  • Smak: Obfity i świeży, z długą podróżą, która zapewnia nuty mineralne i miętowe. Wysoko wypolerowane taniny. Żywy finisz pełen subtelnych aromatów o dużej złożoności.

 
OPRACOWANIE

100% odmiana Tempranillo.
Maceracja wstępna przez 3 dni na zimno.
Fermentacja z wyselekcjonowanymi rodzimymi drożdżami.
Spontaniczna fermentacja jabłkowo-mlekowa w niskiej temperaturze w foudres z dębu francuskiego, z okresowym mieszaniem osadu.
Dojrzewał przez 12 miesięcy w tych samych źródłach.

CIEKAWOSTKI

W XIV wieku w obecnej wiosce Pedrosa de Duero znajdował się kościół parafialny. Tutaj kapelani odprawiali msze i modlitwy w zamian za małe działki. Z czasem przyszło duszpasterstwo, aby pobierać duży żołd. W 1855 roku, wraz z nadejściem konfiskaty Mendizábala, majątek kościoła i duchowieństwa powrócił w ręce rady miejskiej. Mieszkańcy Pedrosy nadal nazywali zapłatę "zapłatą kapelanów".

Ochrona ośmiusetletnich drzew orzechowych znajdujących się w winnicach była punktem wyjścia, który zadecydował o lokalizacji Pago de Los Capellanes.

Cała winiarnia Pago de Los Capellanes jest zintegrowana z otaczającym ją naturalnym krajobrazem poprzez ciągłą i płynną warstwę bluszczu, wzbogaconą majestatem stuletnich drzew orzechowych.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
15.0%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2020

Do łączenia z

Łączenie
Do wszelkiego rodzaju mięs, Wędliny, Kuchnia regionalna

Menu

Kod QR

Porównaj 0