Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Martinez Lacuesta Gran Reserva 2010

31,02 €
bez podatku 25,64 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Nowy produkt

  • Martínez Lacuesta Gran Reserva to czerwone wino, które reprezentuje żywą historię La Rioja, ponad wiek poświęcony produkcji wina w jednym z najlepszych obszarów Rioja, Haro.
  • Tempranillo, Graciano i Mazuelo odmian są wykonane z najwyższą starannością i starannością, ograniczone czerwone wino z winogron, które winnica zawsze wybiera dla tego typu długotrwałego wina.
  • Elegancki Gran Reserva, który jest zarówno subtelny i przyjemny, dobrze zorganizowany i aksamitny, bardzo przyjemny dla podniebienia.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 65 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 65 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Martinez Lacuesta Gran Reserva 2010 - wina z rioja

Notatki smakowe:

  • Ciemny wiśniowy kolor z pomarańczową obwódką.
  • Złożony i elegancki nos. Aromaty słodkich przypraw, dojrzałych czarnych owoców wraz z eleganckimi nutami korzennymi, które ustępują miejsca wspomnieniom prażonych orzechów i wreszcie przyjemnym nutom skóry i tytoniu.
  • W ustach jest aksamitna, dobrze ustrukturyzowana i z dobrze wypolerowanymi garbnikami i doskonale związana z owocami. Uczciwa i zrównoważona kwasowość. Długie i trwałe, oznaczone ostrymi nutami ogłoszonymi na nosie.


Opracowanie i starzenie

Wykonane z 85% Tempranillo Tempranillo, 10% Graciano i 5% Mazuelo z winogron, które winnica zawsze wybiera dla tego typu win długowieczności, pochodzących z winnic o średnim wieku od 20 do 40 lat. Dojrzewanie odbywa się w nowych i półnowych dębowych beczkach z dębu amerykańskiego o długości 36 miesięcy, po czym następuje 36-miesięczna redukcja butelek do momentu wprowadzenia do obrotu.

Ciekawostki:

Od samego początku filozofią Martínez Lacuesta była praca z najlepszymi winnicami w La Rioja, dlatego też nadal nabywają najbardziej pożądane działki ziemi do sadzenia nowych winorośli, z którymi produkują swój asortyment win. Teraz, ta stuletnia winnica otwiera nowe obiekty w Paraje de Ubieta, w samym sercu Rioja Alta.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Lekko Pikantne
Rodzaj Winogron
Graciano, Tempranillo, Mazuelo
Rodzaj Starzenia
Gran Reserva
Zawartość Alkoholu
13.5%
Temperatura Podawania
18
Rocznik
2010
Prezentacja
1 butelka

Nagrody i Wyróżnienia

Nagrody i poprzednie oceny
93 Tim Atkin (2006)
Punkty AporVino
95

Do łączenia z

Łączenie
Dziczyzna, Jagnięcina, Drób, Sery, Wołowina duszona, Kuchnia regionalna, Potrawy ryżowe., Wędliny, Mięso czerwone

Akcesorie

Menu

Kod QR

Porównaj 0