Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Barón de Ley Reserva 2018

12,78 €
bez podatku 10,56 €
Ten produkt nie jest już dostępny

Zobacz inne roczniki

Nowy produkt

  • Baron de Ley Reserva: Owoce i złożoność Rezerwa Siglo XXI
  • Winiarnię inspirowane obraz i podobieństwo "zamki" z Medoc, łącząc wszystkie warunki, które sprawiają, wino dzieło sztuki ,
  • Rzecznik wino: Subtelna i harmonijne wino, bardzo dobrze zintegrowane z procesem starzenia dębowego. Zwarta, dobrze wyważona, świeże i smaczne.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 27 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 27 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Barón de Ley Reserva 2018 - wina z rioja

Tasting Uwagi:

  • kolor: atrakcyjne rubinowy ze średnio-wysokie.
  • nos: dziwi jego potężnego charakteru owocowego, zwłaszcza montażowej ze wspomnieniami jego szlachetnego wychowania: ślady kokos, toffi i sugestywnych podpowiedzi zarośli.
  • Boca: potężny i przechodząc rozwija delikatne poczucie objętości i gładkość, która płynie w długim finiszem, w którym nerw i świeżości z optymalną kwasowość niesie posmak z nutą czerwonych owoców i pod górę ponownie.

Rozwój i Aging

Wykonane głównie z winogron Tempranillo, ale także zawiera 15% Graciano 5% Maturana , Od jego winnic w Mendavia (Rioja Baja).

Po ręcznym zbiorze winogron przybył do winnicy w idealnym stanie, są pozbawionych łodyg przed przekazaniem do zbiorników ze stali nierdzewnej. Fermentacja przeprowadzono w kontrolowanej temperaturze 29-30 ° C przy codziennym pompowania i degustacji moszczu. Po dalszych maceracji w tygodniu, w oparciu o analizy sensorycznej, głównym kryterium pracy Baron de Ley, optymalna równowaga między dobrym kolorze i strukturze wydobycia i okrągłości tanin i uprzejmością został znaleziony.

To było podniesienie 20 miesięcy w nowych beczkach z dębu amerykańskiego a następnie 24 miesięcy w butelce aż osiągnie swą pełnię do spożycia. Wino nie zostały poddane jakiejkolwiek przesączono i ustabilizowane tak, może ona stanowić naturalne osady.

ciekawostki

Marzenie się spełniło, Baron de Ley Jest pomyślany i winnica założona w 1985 roku przez niewielką grupę wybitnych specjalistów w Rioja, którzy zdecydują się utworzyć projekt w tym czasie tylko w DOCa Rioja ; winnica inspirowane obraz i podobieństwo "zamki" z Medoc Łącząc wszystkie warunki, które sprawiają, wino dzieło sztuki , Bodega przeznaczone do przetwórstwa Rezerwacje i Gran Reserva doskonałą jakość Zawierające najbardziej zaawansowanych technologii.

Osiedle obejmuje również Klasztor Benedyktynów w XVI wieku Jest obecnie siedziba barona de Ley i idealne na ramie wydarzeń historycznych i kulturalnych, kończąc kompleks z budową wytwórni w drugiej połowie lat 80-tych.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Lekko Pikantne
Rodzaj Winogron
Maturana, Graciano, Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Reserva
Zawartość Alkoholu
13.5%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2018
Prezentacja
1 butelka

Nagrody i Wyróżnienia

Peñín
90

Do łączenia z

Łączenie
Wołowina duszona, Do wszelkiego rodzaju mięs, Kuchnia regionalna, Mięso czerwone, Wędliny, Mięso grilowane, Dziczyzna, Mięso białe, Jagnięcina, Mięso grilowane

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Porównaj 0