Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Pago de los Capellanes Reserva 2020

43,75 €
bez podatku 36,16 €
  • 750 ml (Botella)

Rabaty ilościowe:

x 3: 38,38 € /butelka PTU Oszczędzasz 16,10 €
x 6: 37,04 € /butelka PTU Oszczędzasz 40,26 €

- +

Nowy produkt

  • On Pago de los Capellanes Reserva Teraz klasyk wewnątrz Ribera del Duero .
  • Delikatna czerwień ( tempranillo ) jednoodmianowy wyprodukowany w Pedrosa del Duero , w prowincji Burgos. Winogrona pochodzą z winnica o niskiej produkcji , co pozwala A wyczerpująca kontrola jakości owocu.
  • Zrównoważone, smaczne i słodkie dzięki dojrzałości tanin, a jednocześnie pogodne.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 92 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 92 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Pago de los Capellanes Reserva 2020 - wina z ribera del duero

Uwagi CATA:

  • w zasięgu wzroku A kolor rubinowy z intensywnymi tonami granatu, bardzo czysty.
  • W nos Jest subtelnie złożony, z tonami dojrzałych owoców, zwłaszcza wiśni, porzeczki, cassis, w harmonii z tonami dobrego drewna, przypraw (wanilia, kokos) i tłem lukrecji.
  • W usta Prezentuje doskonałą równowagę, ze smakowitym środkowym podniebieniem, chciwe ze względu na dojrzałość tanin i jednocześnie radosne dzięki dobrej kwasowości. Szeroki finisz z aromatycznymi niuansami, które są kontynuowane w delikatnym i eleganckim posmaku.


Produkcja i starzenie:

Urodzony z najstarsze winorośle znajdujące się w Pedrosa de Duero i oferuje przyjemność spędzania czasu. Jego wdzięk wynika ze starych i wysokiej klasy winnic w sercu Ribera del Duero. winorośl z tempranillo z ponad 80 lat na glebach gliniasto-wapiennych, kamienistych o bardzo słabej żyzności i niskiej produktywności.
Hodowla: 14 miesięcy w beczkach z bardzo drobnoziarnistego dębu francuskiego o pojemności 225 litrów.


ciekawostki:

W XV wieku kapelani z Pedrosa de Duero w Burgos Ribera otrzymali kilka winnic jako zapłatę za dziesięciny, msze i modlitwy. Majątek ten stał się z czasem jedną z najbardziej rozpoznawalnych wpłat miasta. Autentyczny klejnot lokalnej uprawy winorośli, który sąsiedzi ochrzcili nazwą bezpośrednio związaną z jego pochodzeniem.
Po konfiskatach w XIX wieku słynna winnica kapelanów z Pedrosy została rozdzielona między kilka rodzin w mieście. Kilkadziesiąt lat później znajdujemy skromnego rolnika, Dorota Rodero , opiekując się niektórymi z tych głogów. W swojej roli lekarza Doroteo był kimś bardzo kochanym w mieście. Mówi się, że po dniu spędzonym w winnicy odwiedzał swoich pacjentów, którym poświęcał całą troskę i uwagę.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Reserva
Zawartość Alkoholu
14.0%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2020
Prezentacja
1 butelka

Nagrody i Wyróżnienia

Peñín
93
Nagrody i poprzednie oceny
94 Peñín (2019)
Punkty AporVino
96

Akcesorie

Menu

Kod QR

Porównaj 0