Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Valdelosfrailes Reserva 2015

28,99 €
bez podatku 23,96 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Uwaga: Ostatnie Sztuki!!!(14)

Nowy produkt

  • Matarromera Reserva de Cigales, jedno z najlepszych win i jedno z najlepszych win z winnicy Cubillas.
  • ValdelosFrailes Reserva jest produkowany tylko w najlepszych rocznikach, z winogronami Tempranillo specjalnie wyselekcjonowanymi w Pago de Las Costanas, jednym z najstarszych winnic w regionie, które wnoszą swój smak i mądrość do tego wspaniałego wina.


Kupując teraz ten produkt otrzymasz 61 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 61 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (5)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Valdelosfrailes Reserva 2015 - wina z cigales

  • Wino jest w wieku 14 miesięcy w nowych dębowych beczkach, które są zaokrąglane w butelce przez co najmniej kolejne dwa lata, co skutkuje zaskakującym, złożonym, eleganckim i zrównoważonym winem.
Nuty degustacyjne:
  • Kolor: żywe tony kardynalne podniesione fioletowymi tonami, które podkreślają doskonałą warstwę. Czyste i jasne.
  • Nos: Czyste aromaty dojrzałych czarnych owoców borówki, z elegancką koncentracją chińskiego tuszu, typowe dla wina z działek krzemionkowych starych winnic w szkle, w równowadze z odcieniami czarnej czekolady z ostrymi tonami goździków, drewna i czystej skóry, z długiego pobytu w beczkach z francuskiego dębu, tostów miękkich.
  • Podniebienie: Doskonały szkielet żywych słodkich garbników, w harmonii ze świeżością kwasowości, która podkreśla delikatny czarny owoc, wśród eleganckich prażonych, miękkich przypraw, o eleganckim wykończeniu, intensywny i trwały, z mineralnym tłem i lekko wędzony, o wielkiej złożoności.
Rozwój i starzenie się:

Valdelosfrailes reserva to tylko najlepsze roczniki z winogron specjalnie wyselekcjonowanych z najstarszych winorośli w szkle. Wyboru dokonuje się na polu, w starannym zbiorze w pudełkach i w winnicy przed poddaniem całej winnicy procesowi maceracji na zimno przed fermentacją w kontrolowanej temperaturze, co zapewnia dużą złożoność aromatyczną przy ograniczonym ładunku garbnika. Po fermentacji jest przenoszony do nowych beczek, gdzie przeprowadza fermentację malolaktyczną. Wino poddawane jest procesowi długiego, minimalnego okresu dojrzewania wynoszącego 14 miesięcy w nowych beczkach. Jest on zaokrąglany w butelce przez co najmniej kolejne dwa lata.

Winnica znajduje się w pobliżu winnicy Valdelosfrailes w Cubillas de Santa Marta na wysokości 740 metrów. Cała powierzchnia zajęta jest przez odmianę Tempranillo. Las Costanas jest jedną z najbardziej specjalnych winnic Bodega Valdelosfrailes, otacza Bodega i jego winogrona są tam bardzo cenione.


Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Mocne
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Reserva
Zawartość Alkoholu
14.5%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2015
Prezentacja
1 butelka

Nagrody i Wyróżnienia

Nagrody i poprzednie oceny
Bronce-Decanter (Crianza 2010) | 91P Guía Peñín (Crianza 2010) | Gran Medalla de Oro Bruxelles (Crianza 2006)
Punkty AporVino
94

Do łączenia z

Łączenie
Zupy i gulasze
Repsol
90

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Porównaj 0