Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Montecastro 2020

23,50 €
bez podatku 19,42 €
  • 750 ml (Botella)

Rabaty ilościowe:

x 3: 20,52 € /butelka PTU Oszczędzasz 8,94 €
x 6: 18,23 € /butelka PTU Oszczędzasz 31,64 €

- +

Uwaga: Ostatnie Sztuki!!!(22)

Nowy produkt

  • Montecastro To eleganckie i zrównoważone wino czerwone, charakteryzujące się świeżością, finezją i dobrym potencjałem starzenia. .
  • Hacjenda klasztorna Jest osobą techniczną odpowiedzialną za ich nowe dzieła. Gama świeżych i niezwykle eleganckich win o międzynarodowym uznaniu.
  • To wino to czyste rzeczne bogactwo i ekspresja. Mocna, klasyczna i złożona czerwień o charakterze mineralnym została zaprojektowana z wybranych winnic posadzonych na glebach o różnym składzie.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 49 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 49 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Montecastro 2020 - wina z ribera del duero

UWAGI CATA:

  • Pogląd: Kolor jasny fiolet czerwony .
  • Nos: Jest bardzo wyrazisty, z dużą intensywnością czerwonych owoców, z nutami runa leśnego i A mineralny dotyk . Bardzo kompletny zestaw aromatów zintegrowanych z drewnem.
  • Usta: Na podniebieniu świeże i owocowe z bujnymi taninami. . Równowaga pomiędzy owocami i kwasowością. Ma trwały finisz charakteryzujący się finezją.

OPRACOWANIE:
Wyszukany
albo z 90% Tinto Fino, 5% Merlot, 5% Cabernet Sauvignon z winnic posadzonych na wysokości od 860 do 930 metrów n.p.m. na terenie gminy Castrillo de Duero (Valladolid), w pobliżu granicy z prowincją Burgos. Dojrzewało przez 3 miesiące w betonowych zbiornikach, a następnie przez kolejne 16 miesięcy w beczkach z francuskiego dębu.

CIEKAWOSTKI:
Montecastro Jest to projekt kilku przyjaciół, którzy w 2000 roku połączyli siły, aby spełnić swoje marzenie: produkować wysokiej jakości wina w sercu Ribera del Duero. Jest to winiarnia, która swoją karierę rozpoczęła przy wsparciu Francuski winiarz Bertrand Erhard i to ostatecznie wzbudziło zainteresowanie tym samym Piotr Sisseck . Dlatego od 2012 roku grupa winiarska prestiżowego eksperta, Hacienda Monasterio jest osobą techniczną odpowiedzialną za nowe kreacje. . Gama świeżych i niezwykle eleganckich win o międzynarodowym uznaniu.
Wino z Ribera del Duero z roku na rok zmienia mieszankę w zależności od jakości winogron z posiadłości, z przewagą krajowej odmiany czerwonej lub Tempranillo. Odmiana ta pochodzi z winnic w bardzo różnym wieku, od 6 do ponad 100 lat. Winifikacja prowadzona jest w termoregulowanych zbiornikach betonowych, maceracja na zimno przez 2 lub 3 dni, fermentacja spontaniczna i maceracja 15 dni około.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Lekko Pikantne
Rodzaj Winogron
Tempranillo, Cabernet Sauvignon
Rodzaj Starzenia
Crianza
Zawartość Alkoholu
15.0%
Temperatura Podawania
16

Nagrody i Wyróżnienia

Nagrody i poprzednie oceny
92 Parker (2014) | 91 Peñín (2014)

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0