Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

ANTIGVA Reserva 2015

27,27 €
bez podatku 22,53 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Bezpośrednia wysyłka z winnicy

Nowy produkt

ANTIGUA Reserva 2010 Jest to czerwone wino Ribera del Duero Ograniczona produkcja przygotowana przez winnice Antigua apartir winogron Tempranillo winorośl na szkle o średniej wieku 60 lat, w wieku 36 miesięcy w beczce i butelce, z co najmniej 12 miesięcy w dębowych. Odcienie między czerwonej wiśni i rubinem, eleganckie, bogate i mięsisty, mocny i zrównoważony w aromatach usta.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 57 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 57 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone ANTIGVA Reserva 2015 - wina z ribera del duero

ANTIGUA Reserva 2010 posiada wizualny aspekt powolnej ewolucji i intensywnej warstwy chromatycznej, jego wiśniowa odcienie różnią się czerwony rubin. W węchowego aspekcie prezentuje głębokie intensywne aromaty owocowe i eleganckie i kandyzowanych przejrzałych połączeniu z innymi takich jak skóra, piżma, mineralnych i ocet balsamiczny. Podniebienie jest mięsisty, mocny i zrównoważony, szeroki i mocny, z długim posmakiem garki który wzmacnia aromat starzenia.

ANTIGUA Reserva 2010 Wyprodukowany w 100% z winogron Tempranillo starych winnic uprawianych w szkle, z wieku 36 miesięcy w beczce i butelce, z co najmniej 12 miesięcy w dębowych beczkach, po czym pojawia się na rynku od 1 grudnia trzeciego roku po zbiorach.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Subtelna Nuta Owocowa
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Reserva
Zawartość Alkoholu
14.5%
Temperatura Podawania
15
Rocznik
2015
Prezentacja
1 butelka

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0