Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Macán Clásico 2020

43,70 €
bez podatku 36,12 €
  • 750 ml (Botella)

Rabaty ilościowe:

x 3: 39,41 € /butelka PTU Oszczędzasz 12,88 €

- +

Nowy produkt

  • Z trzewi Rioja wywodzi się Macán Clásico. Wino wczoraj i dziś, które szanuje najbardziej autentyczny styl i typowe dla prestiżowego kraju.
  • Wino, które poszukuje harmonii poprzez ekspresję swoich korzeni. Charakter jego łóżeczka nadaje mu szczególnej elegancji, trwałego odcisku, otulając go niezapomnianą równowagą wrażliwości i wyrazistości.
  • Wspólny projekt Tempos Vega Sicilia i barona Edmonda de Rothschilda dysponuje nowoczesnymi obiektami, w których spotykają się innowacyjność, nauka o winie i poświęcenie.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 92 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 92 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Macán Clásico 2020 - wina z rioja

NOTATKI DEGUSTACYJNE

  • Widok: półwarstwa wiśni z fioletową opalizacją.
  • Aromat: kontynuuje godną pozazdroszczenia żywiołowość dojrzałych czerwonych owoców o prostszym profilu niż jego starszy brat, ale nie mniej. Ich przyjemność jest ich łatwością.
  • Usta: bogate, zmysłowe, ale jednocześnie pieszczotliwe i wcale nie agresywne. Oprócz nosa jest czysta obecność czerwonych jagód o dużej kwasowości, wizytówki regionu.

 
OPRACOWANIE

100% odmiana Tempranillo.
Zbierane ręcznie w skrzyniach 12 kg.
Winogrona pochodzą ze 100-hektarowej winnicy, która ma ponad 30 lat. (San Vicente de la Sonsierra, Labastida, Ábalos, Navaridas, Elvillar).

CIEKAWOSTKI

Macán i Macán clásico to wspólna wizja, jaką mają dwa wielkie nazwiska w świecie wina, Rothschild i Vega Sicilia, La Rioja. Są to wina o wielkiej elegancji, w których harmonia ich aromatów i smaków świadczy o autentyczności kraju, z którego pochodzą, oraz o ich zdolności do dostarczania wspaniałych win. Macán Clásico jest bliższy i bardziej wyrazisty, z bardziej przyjaznym i przyjemniejszym napojem z wyraźnym charakterem ziemi, z której pochodzi, i prostotą, która czyni go bardzo atrakcyjnym.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Mocne
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
14.0%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2020
Prezentacja
1 butelka
Punkty AporVino
96
Suckling
93

Nagrody i Wyróżnienia

Robert Parker
94
Peñín
94

Do łączenia z

Łączenie
Kuchnia regionalna, Do wszelkiego rodzaju mięs, Wędliny

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0