Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Viña Real Fermentado en Barrica 2019

10,65 €
bez podatku 8,80 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Nowy produkt

  • Vina Prawdziwe Barrel fermentowane Crianza białego wina jest w 100% Viura w Rioja wykonane przez CVNE.
  • Atrakcyjna wina przez podniebienie, ponieważ postrzegamy gładkość, miękkość i dotyk świeżości zakończone z posmakiem, chciwy, balsamiczny i owocowe.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 22 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 22 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina białe Viña Real Fermentado en Barrica 2019 - wina z rioja

Tasting Uwagi:

  • Blado żółty kolor z zielonkawym odcieniem.
  • Intensywne i elegancki owocowy i kwiatowy aromat, doceniają jabłko, gruszka, cytrusowe nuty, wszystko to musimy dodać wanilii, kokosa i koper włoski, który daje nam miękkie tosty pobyt w beczce.
  • Podniebienie jest atrakcyjne, ponieważ poprzez podniebienia postrzegamy gładkość, miękkość i dotyk świeżości zakończone z retronasal, chciwy, balsamiczny i owocowe. Zalecamy czy pasuje do degustacji foie gras, białych mięs, ryb i sosem także sałatek i makaronów.

Rozwój i starzenie:

Ręczny wybór w winogron w winnicach na optymalnym momencie dojrzałości. W winnicy, winogrona są macerowane w zimnie przez 6 do 8 godzin, aby osiągnąć większą aromatycznego ekstraktu w końcowej wina. Winogrona prasowany łagodnym ciśnieniem i musi przejść nowych beczkach dębowych Ameryki gdzie fermentacji między 15 a 20 dni w temperaturze od 16 do 20 ° C. Ukończony fermentacji wino pozostaje ze swojego osadu są okresowo miesza się i utrzymuje je w zawieszeniu. Wino jest okresowo smakowały monitorować ewolucję AROMATICA i określić optymalny czas transferu i późniejsze butelkowania. Winogrona przybyć do winnicy w doskonałym stanie zdrowia i wina są bardzo win śródziemnomorskich, aromatyczne i owocowe. Dojrzewających w beczkach przez 6 miesięcy.



Dane techniczne

Typ Wina
Wina Białe
Styl Wina
Białe - Intensywne i Kremowe
Rodzaj Winogron
Viura
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
13.0%
Temperatura Podawania
9
Rocznik
2019
Prezentacja
1 butelka

Do łączenia z

Łączenie
Ryby, Sałatki, Makarony, Mięso białe, Foie

Akcesorie

Menu

Kod QR

Porównaj 0