Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Juan Gil Etiqueta Azul 2021

30,10 €
bez podatku 24,88 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Nowy produkt

  • Niebieska etykieta Juana Gila to czerwone wino stężony , złożony i w tym samym czasie bardzo elegancko po przejściu przez staranną selekcję beczek.
  • Wykonane z odmian Monastrell , Cabernet I Syrah z bardzo starych 70-letnich winnic i ubogich gleb, co przekłada się na wysokiej jakości winogrona z duża koncentracja smaków.
  • Jeden z szczyt wina z DO Jumilla, wino z długi I elegancki finał że pokochasz

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 63 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 63 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (26)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Juan Gil Etiqueta Azul 2021 - wina z jumilla


UWAGI KATA:

  • Pogląd : Z intensywny wiśniowy kolor z granatową obwódką .
  • Nos : Zapach Tak mocne nuty dojrzałych czarnych owoców, nuty palone i balsamiczne.
  • Usta : W ustach jest złożone i dobrze zbudowane, tłuste i dojrzałe, z przyjemnym i bardzo trwałym wejściem do ust . Ma długi i elegancki finisz z nutą słodyczy.

OPRACOWANIE:
Jest to wino produkowane z odmian Monastrell, Cabernet i Syrah. Winogrona pochodzą z bardzo starych 70-letnich winnic, posadzonych na wysokości 700 metrów na glebach piaszczystych, wapiennych i kamienistych, które są bardzo ubogie w składniki odżywcze. Gleby te wraz z klimatem o dużych kontrastach termicznych sprzyjają bardzo niskiej produkcji winorośli, co przekłada się na winogrona wysokiej jakości o dużej koncentracji aromatów. doc riaza jest z 18 miesięcy w beczkach z francuskiego i amerykańskiego dębu .


CIEKAWOSTKI:
Gospodarstwo o powierzchni 120 hektarów położone jest na wysokości około 700 metrów nad poziomem morza. Tereny są gliniasto-piaszczyste i wapienne, na powierzchni bardzo kamieniste. Z kolei gleby są bardzo ubogie w składniki odżywcze. Klimat jest kontynentalny pomimo bliskości Morza Śródziemnego, tak że różnice temperatur między dniem a nocą często przekraczają 25ºC. Wszystkie te czynniki sprawiają, że winogrona są małe i silnie skoncentrowane Otrzymuje się z nich wina zrównoważone, o świetnej strukturze i dużej intensywności aromatu.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Lekko Pikantne
Rodzaj Winogron
Monastrell, Cabernet Sauvignon, Syrah
Rodzaj Starzenia
Crianza
Zawartość Alkoholu
15.5%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2021
Prezentacja
1 butelka
Organiczne
Uprawa Organiczna
Punkty AporVino
98
Suckling
90

Nagrody i Wyróżnienia

Robert Parker
92+ PARKER (2019)
Peñín
95 PEÑIN 2019

Do łączenia z

Łączenie
Dziczyzna, Do wszelkiego rodzaju mięs, Wędliny, Mięso grilowane, Grzyby, Wołowina duszona, Kuchnia regionalna, Mięso czerwone, Sery twarde, Mięso grilowane

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Porównaj 0