Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Marqués de Murrieta Gran Reserva 2013

45,10 €
bez podatku 37,28 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Niewiele sztuk zostało, oczekując więcej od winnicy.

Nowy produkt

  • Marques de Murrieta Gran Reserva Jest to namacalny znak elegancji, równowagi i prawidłowości, które charakteryzują winnicy.
  • wykwalifikowany 93+ punktów Robert Parker i 97 Punkty Tim Atkin (2010)
  • Elegancki wino, które łączy w sobie finezję i złożoność i łączy w sobie najlepsze cechy La Finca Ygay prądem tyldy.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 95 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 95 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Marqués de Murrieta Gran Reserva 2013 - wina z rioja

Degustacja Uwagi:

  • z kolor wiśnia dojrzałych wiśni z płytek obramowaniem, wysokiej warstwie.
  • w nos Jest to elegancki i złożony. czarne owocowe nuty pojawiają się wraz z przyprawami, mleko i kakao akcentami. Po otwarciu przyjemne nuty skóry i redukcji (tabaka) na subtelnym tle zadymionych docenione.
  • W jej przejście przez podniebienie Jest zrównoważony i aksamitna z oszałamiającym ciała. Dopuszczenie jest miękka i okalającą, a następnie stosowane w szerokim zakresie. Dobra konsumpcyjne wytrwałość, gdzie bogate wspomnienia owoców serwowane na alkohol.

Rozwój i starzenie się

Opracowany z odmian Tempranillo 90%, 5% Mazuelo, Grenache 3%, 2% Graciano z winnic Finca Ygay. Ygay winnic obejmuje obszar 300 ha otaczających winnicę w Rioja Alta, o różnicy w wysokości od 320 metrów, 485 metrów. Klastry są de łodygach i delikatnie ścisnąć. Winogrona fermentacji oddzielnie ze stali nierdzewnej, z regulacją temperatury. Encubado ma okres 9 dni, w których ciągła praca pompowania i bazuqueos są wykonane sprzyjać kontaktowi musi ze skór i spowodować powolne i naturalne aromaty i ekstrakcję polifenole. Po fermentacji stałe części winogrona są prasowane na prasach pionowych, z delikatnym, powolny proces, który faworyzuje ekstrakcję kolorów i dojrzałymi taninami, które znajdują się w skórze.

proces starzenia się: 24 miesięcy w amerykańskich dębowych beczkach 225 litrów.


rarytas:

Aby uczcić 165. rocznicę, Murrieta oferuje nowe wino, nowy Gran Reserva. Ograniczona wydanie wykonane z tempranillo (90%), Carignan (5%), Grenache (3%) i Graciano (2%) z produktu znanego Villa Ygay. Marques de Murrieta Gran Reserva wyraźna demonstracja elegancji, równowagi i prawidłowości, które charakteryzują Marques de Murrieta Bodega i jego okoliczne winnice w mieście La Finca Ygay, Marques de Murrieta jest czerwone wino rezerwowy ze zrównoważonym wychowaniu dwóch roku w nowych i używanych amerykańskich dębowych beczkach i dwa rok w butelce. Rezultatem jest eleganckie wino, które łączy w sobie finezję i złożoność i łączy w sobie najlepsze cechy swej identyczności z prądem tyldy.


Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Mocne
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Gran Reserva
Zawartość Alkoholu
14.0%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2013
Prezentacja
1 butelka
Opakowanie Ozdobne
Tak

Nagrody i Wyróżnienia

Robert Parker
93
Nagrody i poprzednie oceny
97 Tim Atkin

Akcesorie

Menu

Kod QR

Porównaj 0