Prieto Pariente 2014

Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

17,63 €

  • 750 ml (Botella)

- +

Nowy produkt

Prieto Pariente 2014 Czerwone wino jest winem wyprodukowany przez Martina i Ignacio Prieto Pariente The synowie założyciela Bodegas Jose Pariente W Bodegas Prieto Pariente w Vinicola regionie Castilla y Leon z winogron 55% Tempranillo y 45% Garnacha , wino Duero że nie traci charakteru okolicy, ale z nową krawędzią.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 37 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 37 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości.

Dowiedz się więcej o Prieto Pariente 2014

Rewizje dotyczące

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (25)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Prieto Pariente 2014 - wina z castilli i leon vt

Głębokie nos z wielu niuansów, dobrze zapisana i określona na podstawie dojrzałych owoców. Z ciała i nerwów, wspaniałej równowagi w ustach, bez krawędzi stałych, smaczne, wyraziste i eleganckie aromaty ustach i bardzo długa. Na wczesnym etapie jej rozwoju, ale już bardzo sugestywny. Mają dołączył do uprawy winorośli różnorodność Valladolid zatrzymaliśmy się w winie, która wyraża delikatność. Prieto Pariente jest płynna, świeże i owocowe; z równowagi i struktury.

Rozwój i Aging
winogron Tempranillo pochodzą z winnic położonych w gminach Mucientes i Pedrosa winogron Rey.Las Garnacha z tej samej winnicy Tempranillo Pedrosa del Rey.
Spontaniczna fermentacja alkoholowa ze zbiornikami ze stali nierdzewnej kontrolowanej temperaturze. Część wina ulega wadliwą fermentacji w stali nierdzewnej i innych baryłkę. Po fermentacji przebiega w wieku 11 miesięcy w beczkach z francuskiego dębu używane 225 i 500L. Minimalna starzenie w butelce 9 miesięcy.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Lekko Pikantne
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
14.0%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2014
Prezentacja
1 butelka
Organiczne
Uprawa Organiczna

Do łączenia z

Łączenie
Grzyby

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane