Nowość!

Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Louro 2021

19,24 €
bez podatku 15,90 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Nowy produkt

  • ciasto Laurel , Drugie wino Rafael Palacios Młodszy brat Ace Sortes zrobić Val de Bibei.
  • Wykonane w większości przez godello Typowy dla tego regionu i niewielkiego odsetka Treixadura , chłodny z wielka intensywność aromatyczne Jest to wino bezpośredni Z charakterem, bardzo owocowy a ostateczna który podkreśla mineralność co daje piętro veeny.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 40 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 40 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (17)

 

Więcej informacji na Wina wina białe Louro 2021 - wina z valdeorras

Degustacja Uwagi:

  • Widok: jasnożółty, słomkowy, jasny, z zielonkawymi refleksami.
  • Aromat: bardzo intensywny, z szeroką gamą aromatów białych owoców, owoce cytrusowe, nuty kwiatowe, zielnych i ze środowisk, gdzie zacząć doceniać mineralność.
  • Usta wyśmienite wino, z bezpośrednim atakiem i krok w świetle, ale intensywnym ustach, złożona, pełna aromatów owocowych (białe owoców, dojrzałych jabłek), duże, głębokie robione, z bardzo dobrej strukturze. Podkreśla się bardzo dobrze działa mineralność, zwłaszcza w końcowej części i doskonałą kwasowości.
Rozwój i starzenie:
Wykonane z odmian winogron Godello 92% i 8% Treixadura z działek z młodych winorośli, posadzone na glebach pochodzenia granitowej i minimalnej wysokości 600 metrów, winnice posiadanych i dzierżawionych vinegrowers winnicy w dolinie Bibei (Orense). Tradycyjny wyrób wina z winogron i selekcji fermentacji alkoholowej w zbiornikach ze stali nierdzewnej. Wadliwą fermentacji i starzenie w ciągu 4 miesięcy w kadziach (3000 litrów) z francuskiego dębu, które dają jej złożoności, która pozwala cieszyć się od teraz w zasięgu dwa lub trzy lata.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Białe
Styl Wina
Białe - Intensywne i Kremowe
Rodzaj Winogron
Treixadura, Godello
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
13.5%
Temperatura Podawania
6
Rocznik
2021
Prezentacja
1 butelka
Punkty AporVino
92

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0