Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Gran Feudo Rosado 2021

7,52 €
bez podatku 6,21 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Nowy produkt

Ten Gran Feudo Rosado będzie zaskoczony delikatnym świeżością swoich aromatów i smaków. Od momentu afresado koloru aż aromatycznym pamięci czerwonych owoców, energicznie wkracza na podniebieniu zaatakować każdą poczucie młodości i odwagi. A różowe wino z winogron Grenache Navarra w Bodegas Gran Feudo.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 15 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (21)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina różowe Gran Feudo Rosado 2021 - wina z nawarry

to Wina Gran Feudo Rosado 2015 Jest wytwarzany przez Bodegas Gran Feudo, położony w Navarre, w ramach Oznaczenie pochodzenia Navarra. jest to różowe wino głównie winogron Garnacha opracowane w klimacie zimnymi zimami, deszczowymi źródeł, nie jest zbyt gorące lata i łagodne jesienie ciepłych.

te klimatologiczne cechy w połączeniu z topografii regionu Stanowić podstawę do idealnego dla winogron Garnacha Navarra Wino świeże różowe dobrą pozycję Young i śmiały, ale z kolei energiczny i świetne Pary jak ta Gran Feudo Rosado.

Co wywarło tych win jest bez wątpienia Wyjątkowy klimat cieszył się w tej dziedzinie I to, że krajobrazy są pod wpływem Atlantic, Continental i śródziemnomorskiej pogody.

Wina Gran Feudo Rosado

to wino Gran Feudo Rosado Wykonana jest z winogron odmiany Garnacha co nadaje mu truskawki czerwony kolor bardzo czyste, jasne i wymowne , To różowe wino o niezwykłym nosa wyraża aromaty czerwonych owoców, w tym obejmują truskawek i malin Z kwiatowymi i cytrusowymi odcieniach. Podniebienie pokazuje smak bardzo świeże i młode, bardzo owocowy Z żywą pamięć truskawek i zrównoważony i idealnej kwasowości.

Jak dołączyć do tego różowe wino z dobrego posiłku? Gran Feudo Rosado jest Idealny do sparowania z potraw, takich jak świeże sushi, ryż, makaron i warzywa, a także z czerwonego i białego mięsa i ryb z grilla białym.

Gran Feudo Bodegas

z pochodzenie swojej historii w roku 1872 The Bodegas Gran Feudo Mają rzeźbione niszy wśród wielkich Nawarry piwniczek dzięki delikatności, z jaką wytwarzają swoje wina. W rezultacie, z roku na rok się szeroką gamę win doskonałej jakości idealny dla różnych obszarów.

Bodegas Gran Feudo Znajdują się one w miasto Cintruenigo w Navarre I cieszyć się dobrą reputacją w ponad 60 krajach na całym świecie, co czyni je jeden z najbardziej znanych winnic w Hiszpanii.

Ich winnice rosną na zasadzie glebach wapiennych i gliniastych w Cintruenigo oraz Corella, również na wysokich tarasach w miejscowości Marcilla. Ta różnorodność gleb powoduje odmian winogron Tempranillo, Garnacha, Cabernet Sauvignon, Merlot, Chardonnay y Moscatel , Wszystko z winnic o średniej wieku 30 lat.

Ale Bodegas Gran Feudo nie ograniczać swoją produkcję do nazwy pochodzenia Navarra, ale udało się poszerzyć swoje granice do produkcji wina z oznaczeniem Ribera del Duero, Rioja i Rueda.

Jako ogólne i wspólne dla wszystkich win cech, produkty wykonane Wina Bodegas Gran Feudo są młode, innowacyjne i inne, świeże, przełomowe, unikalne, dzięki rzemieślniczych know-how i technologii; łączenie technik przetwarzania dla win zgodny z aktualnymi trendami a jakość z najbardziej tradycyjnych win.

Te winnice pokazują, że dla wygenerować dobre wino musimy osiągnąć doskonały zespół, dobry klimat dla winnic, innowacyjny winogrona zabiegów, dojrzewających w beczkach jakości, osobowości i butelkowania marketing w bardzo kuszącej cenie którzy mogą połączyć jakość i dobre wino.

Chcesz spróbować tego Gran Feudo Rosado? Wprowadź teraz Aporvino naszym sklepie internetowym wina i znaleźć najlepszych win Bodegas Gran Feudo jedne z najlepszych win z Nawarry. Zadaj nam na wszystkie pytania, Nasz zespół ekspertów w enologii będzie oferować najlepsze indywidualne podejście. Teraz można kupić wino online, bezpiecznie i skutecznie: zabezpieczyć wybór jest w porządku.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Różowe
Zawartość Alkoholu
13.0%
Temperatura Podawania
8
Rocznik
2021
Prezentacja
1 butelka

Do łączenia z

Łączenie
Ryby

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0