Chivite Las Fincas 2 Garnachas 2021

13,17 €
bez podatku 10,88 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Nowy produkt

  • Chivite Las Fincas 2 Garnachas zawdzięcza swoją nazwę prawie równej części czerwonej i białej garnachy, z której zrobiono to nowe białe wino w czarnej butelce.
  • Jest to wino, które gra na rzadkim terenie i ma wystarczającą osobowość, aby zaprosić do dekonstrukcji jego elementów.
  • Lekki i świeży, bardzo elegancki, o dobrej gęstości i bardzo jedwabistym dotyku z dobrą trwałością.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 27 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 27 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (21)

 

Więcej informacji na Wina wina białe Chivite Las Fincas 2 Garnachas 2021 - wina z nawarry

Notatka degustacyjna:

  • Widok: Bladożółty kolor z zielonkawymi refleksami.
  • Nos: pojawia się jako biały z czerwoną duszą, do nut białych owoców (jabłko, gruszka) dodawane są nuty czerwonych owoców w tle (granat, czerwona porzeczka).
  • Podniebienie: lekkie i świeże, bardzo eleganckie, o dobrej gęstości i bardzo jedwabistym odczuciu w ustach z dobrą trwałością.Winiarnia Chivite:

Bliska historia Bodegas Chivite sięga od czasów dworu Elżbiety II w Hiszpanii do toastu Elżbiety II w Anglii w Pałacu Moncloa lub toastu Ich Królewskiej Mości Króla i Królowej Hiszpanii z wszystkimi prezydentami państw członkowskich NATO na szczycie w Madrycie w 1997 roku.

Od 1647 roku do dziś rodzina Chivite bez przerwy przekazuje swoją winnicę z ojca na syna. Julián Chivite był kluczową postacią w świecie win hiszpańskich XX wieku. W uznaniu tego wielkiego wysiłku, w 1980 r. otrzymał hołd od Rady Regulacyjnej Nazwy Pochodzenia Nawarry.

W 1992 roku został odznaczony przez króla Hiszpanii Orderem Zasług Rolniczych Encomienda de la Orden del Mérito Agrario, wręczonym przez ówczesnego Ministra Rolnictwa, Rybołówstwa i Żywności, Pedro Solbesa.

W 1997 roku rząd Navarry przyznał jej Krzyż Carlosa III Szlachetnego pośmiertnie za przyczynienie się do umieszczenia win z Navarry wśród najbardziej prestiżowych zarówno w kraju, jak i za granicą, osiągając uznanie jej winnicy za jedną z najbardziej prestiżowych w Hiszpanii.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Białe
Styl Wina
Białe - Intensywne i Kremowe
Rodzaj Winogron
Garnacha negra, Garnacha blanca
Rodzaj Starzenia
Zawartość Alkoholu
13.5%
Temperatura Podawania
8
Rocznik
2021
Prezentacja
1 butelka

Nagrody i Wyróżnienia

Nagrody i poprzednie oceny
Kolekcja 125 Chardonnay i Vendimia Tardía, zawarte w Honorowym Rolce najlepszych hiszpańskich win przez Przewodnik Repsol 2009.

Do łączenia z

Łączenie
Pasztety lub Foie Gras, Przystawki, Wędliny, Ryż, Makarony, Sałatki, Kaczka, Foie, Przekąski i przystawki., Skorupiaki, Drób

Akcesorie

Menu

Kod QR

Porównaj 0