Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Valdueza 2021

11,23 €
bez podatku 9,28 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Uwaga: Ostatnie Sztuki!!!(19)

Nowy produkt

Winnicy 'Bodegas Marques de Valdueza'
Po analizie gleby farmy, wybierz najlepsze lokalizacje i wybrać odmiany z pomocą ekspertów uważało, że były to najbardziej nadaje się do gleby, klimatu i rodzaju wina chcieliśmy stworzyć, zaczął sadzić 18 hektarów Cabernet Sauvignon, Merlot i Syrah.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 23 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 23 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Valdueza 2021 - wina z extremadura

Ewolucja była bardzo pozytywna i przez trzy lata, które produkują wino i obserwuje jego ewolucję w pobliskiej winnicy. Zadowolony z wyników, na początku 2006 roku zakończyliśmy naszą własną piwnicę i wreszcie produkujemy nasze wino w nim.

Wino wyprodukowane w gospodarstwie "Perales de Valdueza", w pobliżu Merida, Extremadura, oprawione w ciągu Wina Extremadura i jest ostateczny wynik mieszania odmian winogron Cabernet Sauvignon i Syrah.
Farma, należąca do Alonso Alvarez de Toledo i Urquijo, Marques de Valdueza i tej samej rodziny od kilku wieków, ma powierzchnię 18 hektarów winnic i jest dedykowany do uprawy winogron pokoleń.

enologo
Ojcem dziecka jest Dominique Roujou z Boubée. Lekarz w enologii z Uniwersytetu w Bordeaux, Grand Prix Amorim Akademii najlepszy enologiczne prace badawcze z 2003 i współpracownik nauczycieli w świecie wina jako Jean Claude Berrouet i Denis Dubourdieu we Francji czy Alvaro Palacios w Hiszpanii.

Winiarz mówi o winie, że "każdego roku proporcje stosowane są uzależnione od ostatecznej upraw, szczególnie w przypadku tej funkcji czerwonymi 2006, nie wykorzystaliśmy jedną z odmian, które rosną dobrze, Merlot".

winobranie
Po przeanalizowaniu winogrona przez "jednostkę Terroir" io smakowało dokładnie i kilkakrotnie jagody, termin zbioru jest ustawiony. Celem jest, aby zbierać winogrona i przetwarzane oddzielnie po każdych jednostek terroir, czyli każdej odmiany w danym rodzaju gleby z samego zachowania w trakcie cyklu wegetacyjnego.

One są zbierane ręcznie w polach od 15 do 17 kg., Żeby nie zgnieść winogrona. Następnie pojemniki te są przechowywane w komorze chłodniczej w temperaturze 6 ° C przez 15 do 30 godzin. Nazajutrz pola są rozładowywane na stole sortowni, gdzie 6 osób wyeliminowania gorsze winogrona (wy pasificadas, uszkodzone klastry lub wtórny), jak i szczątków roślin (liście i ogonki).

Rozwój i Aging
Wino jest wykonany z 34% swojego starszego brata Marques de Valdueza 2007 ", a pozostałe 66% z którym w przyszłości będzie markiz de Valdueza, ale nie został jeszcze uchwalony przez Barrica.

Wino: "Tasting Uwagi '
Wizualnie ma intensywny kolor z fioletowymi refleksami Cassis. Nos owocowy (truskawka, czarna porzeczka, jeżyna śmietana), kwiatów i żywiczna (papryka), ostre (czarny pieprz i goździki). Atak na podniebieniu jest nasyconą i taniny jest jedwabista. Jest gęsty, smaczne iz doskonałej równowagi, który podkreśla swoją świeżość.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Lekkie i Owocowe
Rodzaj Winogron
Merlot, Cabernet Sauvignon, Syrah
Rodzaj Starzenia
Joven
Zawartość Alkoholu
14.0%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2021
Prezentacja
1 butelka

Do łączenia z

Łączenie
Do wszelkiego rodzaju mięs, Wędliny, Kuchnia regionalna

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0