Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Merula de Marqués de Valdueza Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia ekstra Puszka 500 ml

7,44 €
bez podatku 6,76 €
  • 500 ml

- +

Uwaga: Ostatnie Sztuki!!!(6)

Nowy produkt

Jest to olej z oliwek extra virgin Extremeno, szczególnie w Perales Farm, niedaleko Merida. Wykonana jest z wyborem najlepszych oliwek odmian Arbequina, Picual, Hojiblanca i Maurów Extremeña autoctona, nadając mu charakterystyczny aromat i smak.
,

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 15 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (11)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Delikatesy Merula de Marqués de Valdueza Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia ekstra Puszka 500 ml - oliwa

br & gt; Znaleźliśmy dwie prezentacje w doborze zrobiliśmy, jedną w nieprzejrzystym szklanej butelce o pojemności 500 ml i 250 ml.
Innym, z taką samą ilością płynnego złota, w pięknym kos puszki ze znaną marką. To się nazywa Merula (kos, po łacinie) i odkryła, z tą tylko różnicą, że olej ten jest produkowany z bardziej dojrzałych oliwek, uzyskanie gładsza olej Marques de Valdueza. Ponadto zauważmy, że konserwy prezentacja jest piękny dar, będąc nawet godne tym wzorem Mobius Awards, mające na celu rozpoznanie projektu w prezentacji niektórych produktów.

Więcej informacji

Prezentacja
Puszka

Menu

Kod QR

Porównaj 0