Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Unadir Rosado 2022

10,90 €
bez podatku 9,01 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Nowy produkt

Nadir Rosadose prezentuje różowe winiarnię płatności działek, rodzaj wina, że ​​nie jest bardzo powszechne w Estremadura. A różowe wino o ekstremalnej jakości i bez wątpienia będą mówić.

Czym wyróżnia się na pierwszy rzut oka jest jego spektakularny etap wizualne, gdzie niebieskie i fioletowe barwy zalać całą szklankę.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 23 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 23 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina różowe Unadir Rosado 2022 - wina z extremadura

Aromaty, które daje nam to wino, prezentuje szeroki zakres pomiędzy owocowy, kwiatowy i ze składnikiem lactoso sprawia, że ​​AROMATICA przewodnika.

W ustach, czasami czuje się jak czerwone wino ze względu na strukturę przedstawioną. Wysoka mięsność i nadmierne posmak każe pamiętać, i pewnie niedługo to wino stanie się najlepszym Extremadura różowym i jednym z najlepszych w naszym kraju.

Degustacja Uwagi:

Jasny i czysty rubinowy kolor, z wielu odcieniach fuksji, które sprawiają llamtivo od samego początku. Bardzo złożone aromaty, bez określenia konkretnego zapachu, ale mieszanka aromatów, truskawki, maliny i pozwalając się zauważyć pewne odcienie żurawina, czarna porzeczka i tarniny, nie zapominając o jaśniejsze odcienie elegancji kwiatów jak fioletu i magnolii.

Tłuste i obszerny w ustach, wypełniając równowagę między retronasal aromatów, które przypominają nam o notach wykrytych w nosie i wytrwałości, która zachęca nas do degustacji.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Różowe
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Zawartość Alkoholu
14.5%
Rocznik
2022
Prezentacja
1 butelka

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0