Nowość!

Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Belondrade Quinta Apolonia 2023

21,75 €
bez podatku 17,98 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Uwaga: Ostatnie Sztuki!!!(24)

Nowy produkt

  • Belondrade Quinta Apolonia jest najbardziej zróżnicowaną interpretacją Verdejo winnicy.
  • W stylu drugiego wina z Chateaux de Bordeaux, Quinta Apolonia jest drugim białym z Belondrade, mieszanka dwóch różnych win, ale z tej samej odmiany: Verdejo, szuka innej interpretacji.
  • Obfite, kopertujące, glicerynowe, kremowe i nietrwałe, o pięknej kwasowości, która nadaje mu odpowiednią świeżość i trwałość aromatów.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 46 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 46 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

 

Więcej informacji na Wina wina białe Belondrade Quinta Apolonia 2023 - wina z kastylii i leon

Uwagi dotyczące degustacji:

  • Z bladożółtego koloru, w szkle porusza się z elegancją i bez pośpiechu. Małe cząsteczki są doceniane unoszące się w winie, jednoznaczny znak jego wychowania na jego osadzie bez cierpienia wyjaśnionego.
  • Nos jest bardzo zróżnicowany, o aromatach brzoskwini i moreli oraz niektórych owoców tropikalnych, z tłem drewna i starzenia się mleka.
  • Najbardziej niezwykłą rzeczą jest, bez wątpienia, jego przejście przez usta; nieautentyczny, aksamitny i z niezwykłą kwasowością. W pierwszym napoju kwas węglowy, który widzieliśmy na początku, jest zauważalny w języku, ale szybko zanika, zapewniając świeżość. W skrócie, białe wino zdolne do wypełnienia ust, które również ma długie i trwałe wykończenie.


Rozwój i starzenie się społeczeństwa

Jest to owoc połączenia jednej trzeciej wina sfermentowanego w beczce i dwóch trzecich sfermentowanego w zbiornikach ze stali nierdzewnej i w jajku betonowym. Łączy on w sobie kwasowość i iskrę charakterystyczną dla Verdejo oraz strukturę i złożoność, jaką zapewnia jego część sfermentowana w beczce. Starzenie: 30% pierwszy wybór beczek pierwszego wina BELONDRADE i LURTON 70% moszczu z naszych młodych winnic, fermentowanego w zbiornikach ze stali nierdzewnej.

Jest to "drugie wino" z BELONDRADE, zgodnie z duchem drugiego wina z Chateaux de Bordeaux i poszukujących innej interpretacji BELONDRADE i LURTON, świeższe i odmianowe. Nosi imię najstarszej córki Didiera i została wyprodukowana po raz pierwszy w 2002 roku.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Białe
Styl Wina
Białe - Intensywne i Kremowe
Rodzaj Winogron
Verdejo
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
13.5%
Temperatura Podawania
9
Rocznik
2023
Prezentacja
1 butelka
Organiczne
Uprawa Organiczna

Nagrody i Wyróżnienia

Nagrody i poprzednie oceny
91 Parker (2017) | 91 Peñín (2016)
Punkty AporVino
93

Do łączenia z

Łączenie
Makarony, Drób, Ryby, Przystawki, Skorupiaki, Potrawy ryżowe., Kaczka, Sałatki, Wędliny, Przekąski i przystawki.

Akcesorie

Menu

Kod QR

Porównaj 0