Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Hermanos Lurton Tempranillo 2018

13,00 €
bez podatku 10,74 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Uwaga: Ostatnie Sztuki!!!(6)

Nowy produkt

  • Dany’ego i Michela Rollanda Z Francoisa Lurtona ożywić projekt, który ma się rozwijać wina z najwyższej półki w DO. Byk
  • Winogrona używane do produkcji Bracia Lurton Tempranillo Pochodzą z gospodarstwa należącego do tej samej winnicy, od której wywodzi się nazwa wina.
  • Ma aromaty i świeże, zrównoważone i okrągłe podniebienie , z bogatymi, gęstymi nutami czerwonej porzeczki i końcowym akcentem ciepła z subtelnym dębowym wykończeniem.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 27 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 27 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Hermanos Lurton Tempranillo 2018 - wina z toro

Uwagi CATA:

  • Kolor wiśniowo-czerwony.
  • Na nosie aromaty czerwonych owoców, przypraw i czekolady.
  • W ustach Znów jest owocowe, przyjemne i łatwe w piciu, szlachetne i miękkie taniny, dobra kwasowość, wspomnienia kwiatowo-owocowe, finisz nie jest zbyt długi, ale ma dobrą trwałość.


Produkcja i dojrzewanie:

Tempranillo to hiszpańska odmiana w pełnym tego słowa znaczeniu, ale w każdym regionie winiarskim wykazuje inną tożsamość. Wybrali ją jako naszą główną odmianę czerwoną, ponieważ najstarsze winorośle to Tempranillo w szkle, chronione przed słońcem.
Wstępna fermentacja na zimno od 4 do 5 dni w temperaturze 6°C z przedłużoną ekstrakcją, tłoczeniem i pompowaniem przed fermentacją alkoholową. Fermentacja alkoholowa w betonowym zbiorniku. Po fermentacji długi okres maceracji (1 miesiąc) bez pompowania. Fermentacja malolaktyczna w beczkach z francuskiego dębu. Beczki nowe, a także beczki drugiego użytku. rodzime drożdże. Ekologiczna uprawa winorośli od 2017 roku

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Con crianza, Joven
Zawartość Alkoholu
14.5%
Temperatura Podawania
20, 18
Rocznik
2018
Prezentacja
1 butelka

Do łączenia z

Łączenie
Kuchnia regionalna, Dziczyzna, Jagnięcina

Akcesorie

Menu

Kod QR

Porównaj 0