Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Prima 2020

14,80 €
bez podatku 12,23 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Uwaga: Ostatnie Sztuki!!!(9)

Nowy produkt

  • Prima Jest to czerwone wino produkowane przez Bodegas Mauro Dos w regionie winiarskim Toro z winogronami 90% Tinta de Toro i 10% Garnacha .
  • Nowoczesne wino, obfite w owoce, ręką nauczyciela, Mariano García .
  • Będziesz cieszyć się małym wielka radość , wino o charakterze Toro ale z iskrą garnachy, gdzie będziesz nią zaskoczony i urzeczony gładkość i równowagę.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 31 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 31 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Prima 2020 - wina z toro

Uwagi CATA:

  • Żywy i gęsty w kolor.
  • Z aromaty czerwone owoce, czarne owoce, świeże przyprawy, aromaty lasów sosnowych, delikatny dym, nuty niedojrzałych czarnych oliwek, nuty cytrusowe i słodkie nuty tych samych owoców, wszystko na mineralnym tle.
  • W usta Jest mięsiste i intensywne, bardzo łatwe do picia, jego intensywna kwasowość pozostawia przyjemne aksamitne doznania z kwiatowymi nutami. Prima jest jak nektar wiśni oraz czerwonych i czarnych owoców.


Rozwój i starzenie się

Prima to kupaż odmian Tinta de Toro (90%) i Garnacha (10%). Winogrona pochodzą z winnic mających od 10 do 35 lat, należących do winnicy, rosnących na glebach gliniastych i piaszczystych. Obie odmiany są winifikowane oddzielnie, aby nie stracić istoty każdej płatności.

Różnice temperatur między dniem a nocą są duże, co sprawia, że ​​wino ma wielką moc aromatyczną.

Dojrzewanie trwa 14 miesięcy w beczkach z francuskiego i amerykańskiego dębu.

ciekawostki:

Dzięki winom, które noszą nazwę San Román, Bodegas Mauro rozszerzył swoją działalność na ziemie Toro pod koniec lat 90.

Zainteresowanie rodziny García w Toro rozpoczęło się w 1995 r. od monitorowania różnych działek starych winnic w północno-wschodniej części nazwy pochodzenia. W 1996 roku zakupiono pierwsze winnice i grunty w celu skonsolidowania projektu w miastach Valladolid: Pedrosa del Rey, Villaester i San Román de Hornija. W 1997 roku w Pedrosa del Rey otwarto winnicę, a kilka lat później powiększono obszar winnic w Morales de Toro.

San Román Bodegas y Viñedos to druga winnica należąca do Mariano Garcíi i jego rodziny w Dolinie Duero, założona po Bodegas Mauro (1980) i kontynuowana przez Garmón Continental (jego ekskluzywny nowy projekt w Ribera del Duero, który rozpoczął się rocznikiem 2014) . ).

Trzy podejścia do uprawy winorośli w Dolinie Duero z szacunku dla osobliwości każdego terytorium, które składają się na szczególną filozofię wina.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Subtelna Nuta Owocowa
Rodzaj Winogron
Tinta de Toro
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
14.5%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2020
Prezentacja
1 butelka
Organiczne
Uprawa Organiczna

Nagrody i Wyróżnienia

Peñín
91
Nagrody i poprzednie oceny
92 Parker (2018)
Punkty AporVino
94

Do łączenia z

Łączenie
Wołowina duszona, Przekąski i przystawki., Wędliny, Mięso czerwone, Mięso grilowane, Kuchnia regionalna, Do wszelkiego rodzaju mięs, Grzyby, Mięso grilowane

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0