Nowość!

Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Pazo Barrantes 2016

12,84 €
bez podatku 10,61 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Uwaga: Ostatnie Sztuki!!!(29)

Nowy produkt

pazo Barrantes Owocowy i kwiecisty Albarino, ze szczególnym i wyrafinowanej elegancji refleksji o charakterze atlantyckim i ekspresyjność Albarino , Zadbaj o każdy szczegół, począwszy od wyboru winogron do projektu butelki, jak można było oczekiwać z winnicy Grupa Marques de Murrieta , Trwałe i szlachetny Albarino, z bardzo szerokim gastronomicznej wszechstronności.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 27 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 27 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina białe Pazo Barrantes 2016 - wina z rias baixas

Tasting Uwagi:

Biały Nos uwodzi z jego intensywnymi aromatami kwiatowymi, owocowymi i balsamiczny: spada w usta do jej głębokości, elegancji i świeżości, a także kulinarnych niespodzianek dla jego wszechstronność. Pazo Barrantes harmonizuje ciało i subtelność, złożoność i żywiołowość, długowieczność i natychmiastowe przyjemności.

Rozwój i starzenie

Wykonana w 100% z lampkę Albariño swoim gospodarstwie Pazo de Barrantes Dolina Salnés (Pontevedra), jeden z podobszarów w którym podzielonych nazwą pochodzenia, jest ziemia, gdzie urodzili się jedne z najlepszych win Rias Baixas. Żniwo jest wykonywana ręcznie, klastry, gdy de łodygach, prasowane powoli i delikatnie w prasie pneumatycznej. Rozstrzygania drobnych cząstek zawieszonych sami brzeczki przed fermentacją. Kontrolowanej temperaturze fermentacji 10 ° C przez 30 dni, ze stali nierdzewnej. Późniejsze kontakty z osadu porządku przez 3 miesiące, a po fermentacji co najmniej 5 miesięcy, ze stali nierdzewnej.

Bucolico naturalny kontekst Pazo de Barrantes i jego Finca dwunastu hektarów znajduje odzwierciedlenie na pewno w rozwoju jego winogron wzbogacony o wielu zapachach, które przenikają ich otoczenia, dając życie flagą Albariño o wybitnej osobowości, oznakowane i pachnące charakter odmian i doskonała ewolucja w butelce.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Białe
Styl Wina
Białe - Intensywne i Kremowe
Rodzaj Winogron
Albariño
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
13.0%
Temperatura Podawania
9
Rocznik
2016
Prezentacja
1 butelka

Nagrody i Wyróżnienia

Robert Parker
90
Peñín
91

Do łączenia z

Łączenie
Grzyby

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0