Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Casal de Armán 2021

15,14 €
bez podatku 12,51 €
Ten produkt nie jest już dostępny

Zobacz inne roczniki

Nowy produkt

  • Casal de Armán jest doskonałym Ribeiro.
  • Wykonane z mieszanki lokalnych kast: Treixadura, Godello, Albariño.
  • Uwalnia zapachy nektarynki, kopru włoskiego i białych kwiatów.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 32 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 32 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (11)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina białe Casal de Armán 2021 - Ribeiro


Notatki smakowe:

  •  Kolor: Słomkowo-żółty.
  • Nos: Nuty aromatyczne nektarynki i ananasa w syropie.
  • Podniebienie: Przyjazny i długotrwały napój, trwałe i elegancko gorzkawe wykończenie.Rozwój i starzenie się:


Rygorystyczna kontrola w winnicy z ręcznym zbiorem w plastikowych pudełkach o wadze 15 kg. Natychmiastowy transport w izotermicznej furgonetce, winogrona są poddawane kontroli temperatury poprzez ich wprowadzenie do chłodni w temperaturze 7ºC przez 12 godzin.

Wybór stołu wibracyjnego. Pneumatyczne tłoczenie całych winogron. Oddzielenie moszczu. Statyczny debourbage. Fermentacja w kontrolowanej temperaturze w zbiornikach ze stali nierdzewnej. Odpoczynek w depozycie za 9 miesięcy.


Ciekawostki:

Bodegas Casal de Arman to projekt, który urodził się pod koniec lat 90-tych, ale należy do czwartej generacji grupy rodzinnej, która produkuje wina w Ribeiro od końca 19 wieku. Iluzja, praca i pasja do świata wina to filary, na których opiera się projekt Casal de Armán. Potrzeba odpowiedniego zaplecza do przeprowadzenia tej przygody doprowadziła do odrestaurowania zniszczonego w XVIII wieku starego domu. Rodzina González Vázquezów kupiła nieruchomość i po ośmiu latach ciężkiej pracy, dziś wspaniale mieści się w niej wiejski hotel, restauracja z galicyjską kuchnią i jej winiarnia. Budynek, w którym mieści się winiarnia, znajduje się w oficynie starego domu. Zbudowane w galicyjskiej tradycji architektonicznej, obiekty winiarni łączą w sobie proste kamienne i szlachetne drewno z najnowocześniejszą technologią w maszynach do produkcji wina: zbiorniki ze stali nierdzewnej, prasy pneumatyczne, stół selekcyjny, perystaltyczna pompa transferowa, urządzenia do regulacji temperatury.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Białe
Styl Wina
Białe - Owocowe
Rodzaj Winogron
Treixadura, Godello, Albariño
Rodzaj Starzenia
Joven
Zawartość Alkoholu
13.5%
Temperatura Podawania
9, 8
Rocznik
2021
Prezentacja
1 butelka
Punkty AporVino
94

Nagrody i Wyróżnienia

Peñín
91

Do łączenia z

Łączenie
Wędliny, Ryż, Ryby, Mięso białe, Przystawki, Potrawy ryżowe., Skorupiaki, Drób, Grzyby, Sałatki, Przekąski i przystawki.

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0