Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

7 Cupos 2022

13,50 €
bez podatku 11,16 €
Ten produkt nie jest już dostępny

Zobacz inne roczniki

Nowy produkt

  • 7 Cupos to doskonały Ribeiro i jeden z najuczciwszych i najłatwiej dostępnych białych.
  • Wykonane z mieszanki lokalnych kast: Treixadura, Godello, Albariño, Loureira, Caiño blanco, Torrontés z Doliny Avii, gdzie winnice uprawiane są na zboczach i tarasach na glebie z granitowymi piaskami, łupkami i gliną.
  • Aromaty cytrusowe, świeża trawa, biały kwiat i morela: Tropikalne wykończenie z delikatną goryczą dopełnia tę odnowioną wersję win Ribeiro.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 28 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 28 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (13)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina białe 7 Cupos 2022 - Ribeiro


Notatki smakowe:

  • Kolor: blado-słomkowo-żółty.
  • Nos: Nuty aromatyczne mango i ananasa w syropie.
  • Usta: Przyjazny i długotrwały napój, dobrze zbudowany i złożony.
Rozwój i starzenie się:

Pochodzące z winogron pochodzących z wybranych winnic w Dolinie Abia w D.O. Ribeiro zaaranżowane na tarasach (socalcos) i łagodnych zboczach. Wybór winogron w winnicy. Kontrola temperatury z odbioru winogron w winnicy. Lekka maceracja całych winogron w chłodni przed prasowaniem pneumatycznym. Oddzielenie moszczu. Statyczny debourbage. Fermentacja w niskiej temperaturze. Stabilizacja w stali nierdzewnej przez miesiące aż do osiągnięcia wystarczającej dojrzałości do butelkowania w maju. Jasna słomkowa barwa. W nosie pojawiają się aromaty mrożonych owoców, dojrzałych owoców i cytrusów. Usta są smaczne z nutami słodyczy i delikatną goryczą.

Ciekawostki:

Kiedy osoba umiera, zwykle ma wiele małych działek i innych nieruchomości rozmieszczonych w różnych miejscach, o bardzo różnych wartościach katastralnych. Notariusze opracowują następnie grupy tych właściwości lub kontyngentów o podobnej wartości lub o różnych wartościach w zależności od tego, co zmarły określił w testamencie. Zazwyczaj kwoty te są sortowane wśród spadkobierców. W Casal de Arman jest to rodzina sześciorga dzieci (4 chłopców i 2 dziewczynki) oraz ich rodziców, co daje w sumie 7 kwot. W piwnicy znajduje się 7 części majątku. To wino jest hołdem dla rodziny.

Bodegas Casal de Arman to projekt, który urodził się w późnych latach 90-tych, ale należy do czwartej generacji grupy rodzinnej, która produkuje wina w Ribeiro od końca XIX wieku. Iluzja, praca i pasja do świata wina to filary, na których opiera się projekt Casal de Armán. Potrzeba odpowiedniego zaplecza do przeprowadzenia tej przygody doprowadziła do odrestaurowania zniszczonego w XVIII wieku starego domu. Rodzina González Vázquezów kupiła nieruchomość i po ośmiu latach ciężkiej pracy, dziś wspaniale mieści się w niej wiejski hotel, restauracja z galicyjską kuchnią i jej winiarnia. Budynek, w którym mieści się winiarnia, znajduje się w oficynie starego domu. Zbudowane w galicyjskiej tradycji architektonicznej, obiekty winiarni łączą w sobie proste kamienne i szlachetne drewno z najnowocześniejszą technologią w maszynach do produkcji wina: zbiorniki ze stali nierdzewnej, prasy pneumatyczne, stół selekcyjny, perystaltyczna pompa transferowa, urządzenia do regulacji temperatury.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Białe
Styl Wina
Białe - Owocowe
Rodzaj Winogron
Treixadura, Loureiro, Albariño, Torrontés, Kajeno, Godello
Rodzaj Starzenia
Joven
Zawartość Alkoholu
13.0%
Temperatura Podawania
7

Do łączenia z

Łączenie
Mięso białe, Potrawy ryżowe., Drób, Przekąski i przystawki., Ryż

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0