Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Aceite de Oliva Virgen Extra Marqués de Griñón 50cl

14,85 €
bez podatku 13,50 €
  • 500 ml

- +

Uwaga: Ostatnie Sztuki!!!(2)

Nowy produkt

Oliwa z oliwek Marques de Grinon Oleum Artis posiada jasny złoty kolor o wysokiej czystości i stopniu rozdrobnienia aromacie i smaku. Jej aromat jest wyjątkowo żywe i intensywne z nutą zielonego pomidora, świeżo skoszonej trawy, karczochami i zielonych migdałów.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 31 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 31 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (12)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Delikatesy Aceite de Oliva Virgen Extra Marqués de Griñón 50cl - oliwa

Na podniebieniu świeże nuty roślinne następnie przyjemne swędzenie wskazujących na wysoką zawartość polifenolowe są one przedstawiane.

Ten olej jest wysokiej jakości żywności i diety organoleptyczne, ponieważ jego treść i jakość polifenoli jest kilkakrotnie wyższa niż większość z oliwą z oliwek handlu ropą naftową. Przeznaczony do użytku profesjonalnego wysokim poziomie, powinien pojawić się podobnego traktowania wielkiego wina. Podobnie jak to, że jest bardzo wrażliwy na działanie wysokich temperatur, światła i tlenu, a zatem muszą być przechowywane w ciemnym miejscu w temperaturze nie niższej niż 10 lub powyżej 21 ° C

Więcej informacji

Prezentacja
1 butelka

Menu

Kod QR

Porównaj 0