Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Aceite de Oliva Virgen Extra Ecológica Cigüeña Negra LATA

8,47 €
bez podatku 7,70 €
  • 500 ml

- +

Nowy produkt

Pod marką Cigüeña Negra Ecológic staramy się zaprezentować dodatkowy dziewiczy olej jednosezonowy i monokultywar w produkcji ekologicznej autochtonicznej odmiany "Manzanilla Cacereña", która mimo niskiej wydajności oleju produkuje oleje najwyższej jakości, a nawet więcej, gdy jest używana do systemów ekstrakcyjnych na zimno i bez filtraatu.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 17 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (9)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Delikatesy Aceite de Oliva Virgen Extra Ecológica Cigüeña Negra LATA - oliwa

Istotą naszej oliwy z oliwek jest fakt, że ponieważ jest to nasza własna produkcja, pozwala nam ona kontrolować szereg praktyk, które w przeciwnym razie byłyby niemożliwe do przeprowadzenia w sposób bardziej uprzemysłowiony. Praktyki te mają zasadnicze znaczenie dla określenia końcowej jakości produktu, takie jak: wybór najlepszych oliwek, optymalny czas zbioru, jednorodność produktu, zastosowany system zbioru, szybkie przetwarzanie, jak również inne aspekty agronomiczne, które opierają się na ustanowieniu praktyk zrównoważonej produkcji rolnej zgodnej z zasadami produkcji ekologicznej, które wykluczają stosowanie zewnętrznych czynników syntezy chemicznej, zapewniających najwyższą jakość produktu.

Dane techniczne

Zawartość Alkoholu
0.0%
Rocznik
N/A
Prezentacja
1 butelka
Organiczne
Certyfikowane Organiczne, Uprawa Organiczna

Menu

Kod QR

Porównaj 0