Taittinger Brut Reserve, Estcuhe [x2]

Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

100,60 €

- +

CH00000008

Nowy produkt

Taittinger Brut Reserve to wino szampan Taittinger Piwnic w regionie winiarskim Champagne - Francja z winogron Pinot Noir, Pinot Meunier i Chardonnay.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 213 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 213 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości.

Dowiedz się więcej o Taittinger Brut Reserve, Estcuhe [x2]

Rewizje dotyczące

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

 

Więcej informacji na Wina wina białe Taittinger Brut Reserve, Estcuhe [x2] - szampania

Sierść jest błyszcząca, złoty słomkowy. Pęcherzyki są w porządku. Pianka jest dyskretny i trwałe. Nos, bardzo wyraziste i otwarty jest zarówno owocowy i brioche aromaty brzoskwini, białe kwiaty (głóg, akacja) i laski wanilii. Wejście jest żywe, świeże, całe harmonii. delikatne aromaty owoców i miodu, podlega następnie ekspresji. Taittinger Brut Reserve nabiera dojrzałości w ciągu trzech do czterech lat starzenia się w piwnicy i ma rozwinięty potencjał aromatyczny.
Taittinger Brut Reserve składa się z 40% Chardonnay i 60% Pinot Noir i Pinot Meunier, którzy pochodzą z ponad 35 różnych winnic i roczników perfekcyjnie wykonanych kilka prema-. Ten wysoki odsetek Chardonnay, unikalne wśród wielkich szampanów bez anada, również w wieku 3 do 4 lat w magazynach, w którym osiąga pełną dojrzałość aromatyczną, aby Taittinger Brut Reserve zrównoważony szampana, którego jakość, absolutny rekord , uznaje się na całym świecie. Champagne Taittinger ma zaszczyt wyobrazić tak Brut bez wyjątkowy sposób.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Białe, Musujące
Rodzaj Winogron
Chardonnay, Pinot Noir
Zawartość Alkoholu
12.0%
Temperatura Podawania
7
Rocznik
N/A
Prezentacja
2 butelki
Idealne na prezent
Tak
Opakowanie Ozdobne
Tak

Do łączenia z

Łączenie
Mięso czerwone, Mięso białe

Zawartość

Menu

Kod QR