Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Penfolds Koonunga Hill Chardonnay 2022

18,50 €
bez podatku 15,29 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Uwaga: Ostatnie Sztuki!!!(2)

Nowy produkt

  • W rękach wielkich Piotr Gago , wina z tej winnicy uczyniły tę markę jeden z najbardziej rozpoznawalnych w kraju.
  • chardonnay przedstawiciel półkula południowa Super miły
  • To Chardonnay z lekkie ciało jest w stanie zaspokoić podniebienie osób preferujących bogatsze stylizacje tej odmiany trzeźwość i elegancja.
  • Ta biel jest bardzo wszechstronne pod względem gastronomicznym i może pochwalić się A niezwykły stosunek jakości do ceny .

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 39 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 39 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (6)

 

Więcej informacji na Wina wina białe Penfolds Koonunga Hill Chardonnay 2022 - wina z australii

Winiarnia - Penfolds

Założona w 1844 roku przez Christophera Rawsona marka Penfolds jest niekwestionowanym punktem odniesienia w świecie wina i emblematem Australii. Firmę tworzą dwie winnice zlokalizowane w Australii Południowej: pierwsza i historyczna znajduje się w Adelajdzie, a główna znajduje się obecnie w Dolinie Barossa. Zaczęli produkować wzmocnione wina, które miały być stosowane jako lekarstwa, ale ewolucja tej winnicy z biegiem czasu doprowadziła ich do zmiany win, dzięki którym stały się znane, w celu stworzenia szerokiej gamy win cieszących się wielkim prestiżem i reputacją. The Filozofia pracy Maxa Schuberta, pierwszego winiarza Penfolds, a następnie jego trzech następców doprowadziła do stworzenia potencjału, jaki obecnie posiada Penfolds, zawsze starając się uzyskać jak najlepsze wino z produktu z każdego rocznika.

UWAGI CATA:

Pogląd : . Jasnosłomkowy żółty z zielonymi wykończeniami.

Nos :N nuty limonki, grejpfruta, kiwi i brzoskwini. Subtelne aromaty nugatu i białych kwiatów zapewniają złożoność.

Usta : Jego kwasowość jest kluczem do tego wina o mineralnej konsystencji i trwałym posmaku. Bardzo zrównoważony.

PRZYGOTOWANIE I STARZENIA:

Wśród nich wszystkich Penfolds Koonunga Hill Chardonnay to białe wino pochodzące z wielu regionów i winnic odmiany Chardonnay, głównie z Doliny Barossa i Wzgórz Adelaide. Odmiany traktowane z szacunkiem, zbierane i selekcjonowane wyłącznie ręcznie w celu uzyskania selekcji najlepszych partii owoców. Następnie w winnicy winogrona fermentują w beczkach z francuskiego dębu. Po zakończeniu fermentacji wino pozostaje przez 6 miesięcy w zbiornikach z francuskiego dębu i winem. ze stali nierdzewnej i dojrzewa na drobnym osadzie. Następnie jest butelkowane, aby zachować świeżość i mineralność.

CIEKAWOSTKI
:

Jeśli z jakiegoś powodu został utrzymany
Penfoldy Jako najbardziej znana winiarnia w Australii od ponad 170 lat, przede wszystkim niezmiennie utrzymuje tę samą filozofię pracy. Sekret kryje się za zespołem technicznym. Czterech jedynych winiarzy, którzy dokonują transferu pokoleń między sobą, kierując się tymi samymi wytycznymi. Od czasu jej założyciela, dr Christophera Rawsona Penfoldsa, Maxa Shuberta, Dona Dittera, Johna Duvala i Petera Gago, podążali tym samym kierunkiem pracy, opierając się głównie na łączeniu różnych odmian i regionów. Wszystko w celu osiągnąć maksymalną jakość. Osiągnięcie, które uczyniło ich wina najbardziej kultowymi w Australii.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Białe
Styl Wina
Białe - Intensywne i Kremowe
Rodzaj Winogron
Chardonnay
Zawartość Alkoholu
13.0%
Temperatura Podawania
8-10
Rocznik
2022
Prezentacja
1 butelka
Punkty AporVino
90

Do łączenia z

Łączenie
Ryby, Mięso białe, Skorupiaki, Potrawy ryżowe., Wędliny

Menu

Kod QR

Porównaj 0