Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Pago de los Capellanes El Nogal 2016

44,71 €
bez podatku 36,95 €
Ten produkt nie jest już dostępny

Zobacz inne roczniki

Nowy produkt

  • Nogal jest jednym z najbardziej niezwykłych win z Pago de los Capellanes, zmysłowe, złożone i eleganckie wino wykonane tylko w rocznikach uznanych za wyjątkowe.
  • Wykonane z drobnego tuszu winorośli z jednej posiadłości o tej samej nazwie i małej działce o powierzchni 6 hektarów gleb gliniasto-wapiennych.
  • Wino gęste i obfite łzy, które już nam wskazuje, że jest to wino skoncentrowane, mocne w smaku i aromacie kwiatów, suchych owoców i że wypełni wszystkie nasze zmysły wędzonych odcieni i torrefaktów, pozostawiając nam długą pamięć.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 94 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 94 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Pago de los Capellanes El Nogal 2016 - wina z ribera del duero

Notatki smakowe:


  • Przedstawia intensywny fioletowy kolor kardynalny, z niebieskimi ozdobami, które pokazują jego młodość. Zamknięta warstwa typowa dla winogron Tinto Fino, gęsta i obfita łza.
  • Aromaty kwiatów i świeżych owoców wypełniają nasze zmysły, później pojawiają się odcienie wanilii, kakao, pieczonej, nowej skóry, które potwierdzają dobre połączenie drewna z winogronami. Tony drzewa sandałowego i przypraw, a także tytoniu i lukrecji pozostawiają przyjemne i trwałe wspomnienia.
  • Wejście w ustach jest eleganckie, mięsiste, wypełniające podniebienie świeżością. Postęp jest potężny i złożony i pozostawia nas z długim, intensywnym posmakiem bardzo dojrzałych winogron i okrągłych, szlachetnych tanin.

Jest to, w skrócie, poważne i złożone wino, które jest obecnie przedstawiane, ale które ma przed sobą długie życie.
 
Opracowanie i starzenie

Pochodzące z działki o powierzchni 6 hektarów tempranillo lub delikatnej czerwieni, szczepione żółtkami naszych Picón uzyskuje się wyjątkowe winogrona o maksymalnej wydajności z hektara 4.000 kg, osiągając wysokie stężenie aromatów, koloru i szlachetnych garbników. Po wyczerpującym monitorowaniu tej działki, postanowiono zebrać i produkować niezależnie od innych win w winnicy.

    Odmiana 100% Tinto Fino.
    Starzenie: 22 miesiące w beczkach z francuskiego dębu.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Mocne
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
14.0%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2016
Prezentacja
1 butelka

Nagrody i Wyróżnienia

Peñín
93
Nagrody i poprzednie oceny
90 Parker (2014)
Punkty AporVino
97

Do łączenia z

Łączenie
Kuchnia regionalna, Mięso czerwone, Wędliny, Mięso grilowane, Dziczyzna, Jagnięcina, Mięso grilowane, Wołowina duszona

Akcesorie

Menu

Kod QR

Porównaj 0