Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Louis Roederer Cristal Brut 2014

261,99 €
bez podatku 216,52 €
Ten produkt nie jest już dostępny

Zobacz inne roczniki

Nowy produkt

PRODUCCION

W 1876 roku car Aleksander II był już wielkim fanem Louis Roederer Champagne Louis Roederer i poprosił czy mógłbym zrobić krok dalej i produkować na własny użytek, unikalnej jakości i wina w butelce.
Louis Roederer zaproponował stworzenie wyjątkowego białego kryształu butelkę najlepszego wyboru 7 najlepszych winnic w swojej posiadłości.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 556 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 556 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

 

Więcej informacji na Wina musujące Louis Roederer Cristal Brut 2014 - szampania

To wino jest produkowane tylko w "wielkiego roku", kiedy dojrzałość winogron Chardonnay Pinot Noir i umożliwienia subtelną równowagę precyzyjne. Jest to najbardziej prestiżowy z regionu Szampanii.

styl

Precyzyjne, jedwabista, zrównoważony i harmonijny z bogatym, potężnym ciałem o wysokiej czystości i niesamowitą poprawą wydajności w czasie.

Elaboracion

Wykonane z Pinot Noir 55%, 45% Chardonnay, 20% dojrzałych win w dębowych beczkach bez wadliwą fermentacji. Cristal jest produkowany przy użyciu zbiorów z najlepszych winnic Montagne de Reims, Vallée de la Marne oraz Côte des Blancs. Wina poddawane średniej zapadalności 5 lat w piwnicach i odpoczynku 8 miesięcy po disgorgement doskonalić swoją dojrzałość. Dawka w zakresie od 8 do 10 g / l, dopasowuje się w każdym wieku.

żniwa

Niezwykła roku, który przyniósł ze sobą wszystkie czynniki, które sprawiają, że duży szampan: nadal wysokie temperatury bez nadmiernego ciepła lub słońce poprzedzonego łagodnej zimie i zmniejszenie opadów deszczu (około 20%) w trakcie cyklu wzrost, chłodne noce z suchą północno-wschodniej zimno, wiatr od sierpnia do września. Te wyjątkowo korzystnych warunków połączone oznaczało, że winogrona dojrzały doskonale i smaki były dobrze skoncentrowany.
Żniwo zaczęło się 12 września Chardonnay, ze średnim stężeniem cukru wyższej niż 11% naturalnego alkoholu.

Tasting Uwagi

Delikatny, intensywne wino, które ujawnia dokładnej kombinacji nektaru kwiatów, cocoas, tosty orzechy laskowe i kandyzowanych owoców cytrusowych. Tekstura jest nieskończenie jedwabista, skoncentrowany i smaczne, z wybuchu owoców dojrzałych, czerwonych owoców, białej czekolady, cukierków i ciastek typowych Cristal. Jest to potężne i eleganckie wino z "crescendo" doznań, które osiąga prawdziwą harmonię smaków i doskonałej integracji. Wykończenie jest świeże z goryczą, że prawie daje ostrość win.

Pary

Przegrzebki, kawior, wędzonego łososia, homara, rabarbar, kraby, ostrygi z szampanem sabayon, marynowane surowe ryby

Dane techniczne

Typ Wina
Musujące
Rodzaj Winogron
Pinot Noir
Zawartość Alkoholu
12.0%
Rocznik
2014
Prezentacja
1 butelka

Akcesorie

Menu

Kod QR

Porównaj 0