Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Box Coronate

110,89 €
bez podatku 91,64 €

- +

AXVCORONATE

Nowy produkt

  • Projekt w 100% charytatywny.
  • 100% zysku trafi do Szpitala w Alcalá de Henares i Konsorcjum Ochrony Zdrowia w Igualadzie.
  • Główne marki win w Hiszpanii połączyły siły, aby zareagować na pandemię.
  • Inicjatywa dystrybutora Primeras Marcas.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 235 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 235 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina Box Coronate - recommended wines

Pudełko #Corónate Box to wybór sześciu wspaniałych win stworzonych w celu zebrania funduszy na walkę z Covidem.

Jest to w 100% charytatywny projekt, w ramach którego główne hiszpańskie marki win połączyły siły w odpowiedzi na pandemię. W inicjatywie tej uczestniczą tak znane marki, jak Jesús Sastre, Marc Isart, Sara Pérez, René Barbier, Carlos San Pedro, Telmo Rodríguez i Joan Àngel Lliberia oraz dystrybutor Primeras Marcas, który przekazuje wszystkie zyski ze sprzedaży Skrzynki koronacyjnej dwóm najbardziej dotkniętym przez Covid19 obszarom w Hiszpanii: Igualada i Madryt.

W ten sposób 100% zysku zostanie przeznaczone dla szpitala w Alcalá de Henares i dla konsorcjum zdrowotnego Igualada. AporVino chce również uczestniczyć w tej chwalebnej inicjatywie, uczestnicząc jako platforma odpowiedzialna za sprzedaż i dystrybucję #Corónate Fund.

Wina wchodzące w skład selekcji Caja #Corónate:

Viña Sastre Crianza 2016
Owoc know-how
Jest to ograniczona produkcja 100% D.O. Ribera del Duero, wina, które jest wynikiem nieograniczonej opieki. Gładkie, słodkie i bardzo owocowe, jest to czerwone wino, które rok po roku otrzymało wysokie noty w najbardziej renomowanych publikacjach.

Via Edetària 2018
Cel z własnym światłem
Wino to, będące największym przedstawicielem winnicy, którą Joan Ángel Lliberia posiada w D.O. Terra Alta, jest świeżym, aromatycznym i bardzo mineralnym białym winem, które triumfuje pod względem wielkiej równowagi i gastronomicznej wszechstronności.

Pujanza Finca Valdepoleo 2015
Nowe powietrze w Rioja
Osiedlowe czerwone wino, które odzwierciedla świeżość i typowość prestiżowego obszaru Laguardii i które wyróżnia się spośród gorsetów D.O.Ca. Rioja, eliminując określenia "crianza" i "reserva" z etykiety.

Maldición Mavar de Valdilecha 2018
Wino z pragnienia
Urodzony w jednym z obszarów o największym potencjale w Hiszpanii, Sierra de Gredos, Marc Isart robi to wino, aby dać przyjemność i ugasić pragnienie. Jest to białe wino produkowane z rodzimej odmiany malvaru, o świeżości i strukturze.

Pegaso Granito 2014
Wino z ciałem i duszą
Czerwone wino produkowane przez Telmo Rodriguez w miejscowości Cebreros, (VT Castilla-León), które oferuje wszystkie minerały tak charakterystyczne dla terroir granitowych znalezionych w tym obszarze Sierra de Gredos.

Dido La Universal 2018
A Hymn do młodzieży
Syn Sary Pérez i René Barbier, jest to idealne czerwone wino na początek w fascynującym świecie win DO Montsant. Pyszny napój o imponującej owocowości, świeżości i młodości.

Więcej informacji

Prezentacja
6 butelek
Idealne na prezent
Tak
Punkty AporVino
97

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0